Ünnepeljünk!

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Békés Ünnepeket Kívánok!

1

szót
szólni. Egy
beteget felvidítani.
Valakinek kezet nyújtani.
Megdicsérni az ételt. Nem meg-
feledkezni
egy közelegő
születésnapról. Halkan
csukni be az ajtót. Apróságoknak
örülni. A hivatásoddal törődni. Jó tanácsot
adni. Egy levél megírásával örömet szerezni. Apró
hibákat nem
észrevenni. Régi sérelmeket
nem felemlegetni. A barátságot nem színlelni.
Egy egészséges önfegyelmen túl jónak lenni magadhoz.
Az évek tanulságait mindig szívesen venni. Egy félresikerült szó
miatt nem megsértődni. Megtalálni az illő szavakat: dicsérőt a jóra, együtt-
érzőt a meggyötörtnek,
tréfásat a gyereknek. Meleg kézszorítással
vigasztalni a szomorút. Becsületesen elismerni, ha hibáztunk.,
és lépéseket tenni a kijavítására. Ha kell, hallgatni, ha kell, aludni rá egyet.
Kellő energiát és időt szánni egymásra. Érdeklődve végighallgatni az öregek sokszor hallott
történeteit.Emlékezni,hogy a legjobb kapcsolat ,amelyben az egymás iránti szeretet meghaladja az
az egymással szembeni érdekeket. A fenti gondolatok jegyében kívánok szép, meghitt karácsonyi pillanatokat
és reményteli,
örömökben gazdag
Új esztendőt!
 

rgyörgy

Új tag
Kedves Nofre!<o></o>
Ezt külön megköszönöm, nagyon kellemes volt végigolvasni. Igyekszem megjegyezni és így cselekedni.<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

szolnok

Új tag
Tök jó ez a karácsonyfa alakú köszöntő!

Mindenkinek nagyon Boldog szép ünnepeket és egy jól sikerült Új esztendőt kívánok szeretettel.
 

blaci

Őstag
Álmodik a fenyőfácska
odakinn az erdőn.
Ragyogó lesz a ruhája,
ha az ünnep eljön.
Csillag röppen a hegyre,
gyertya lángja lobban,
dallal várják és örömmel
boldog otthonokban.
Legszebb álma mégis az, hogy
mindenki szívébe,
költözzék be szent karácsony
ünnepén a béke.

Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok!​
 

gabibaba

Aktív tag
Minden kedves aktív, passzív és háttérfórumozónak és családtagjaiknak nagyon békés karácsonyt és boldog új évet kívánunk!
 

pumpás

Őstag
Leszállt egy angyalka azt súgta nékem
Gondolj most azokra kik szeretnek téged.
Eszembe jutottál te és a családod
Ezúton kívánok Boldog Karácsonyt!
 

dg

Őstag
Boldog Karácsonyt!
 

dg

Őstag
Már nagy a készülődés!

Hanna nagyon édes volt reggel. Ébredéskor ezzel kezdte:
--Na! Ez az alvás megvolt! Akkor már csak egyet kell aludni, és Karácsony!
 

Sani

Új tag
Dóra lányom is izgatottan várja a holnapi napot.
Néha kiles az ablakon, hogy nem jár-e erre a Jézuska.
- mert a Télapó eljött hozzánk ' személyesen' és akkor nagyon megvolt illetődve ,de nagyon örült neki.
 
Oldal tetejére