Szervusz Tímeácska!
Ez a legszebb Ünnepnap, hogy újból itt vagy. Kívánom, többé ilyen sokáig ne kelljen távol lenned. Újból érezd jól magad itt a fórumon.![]()
Hát ez így nagyon viccesre jött ki! :lol: Míg Csiguval elmerültünk az egyáltalán nem mindegy dolgok ilyetén értelmezésébe,és még mielőtt teljesen elmerültünk volna benne...György is megérkezett némi nemű józanság szelét hozva!De szerintem rajtunk mán ez sem segít...:mrgreen:
Reménytelen esetek vagyunk, aszondod, Növénkém?!:twisted: :lol: :mrgreen:
Végérvényesen és visszavonhatatlanul...:lol::cry::mrgreen:![]()