Ünnepeljünk!

dg

Őstag


Boldog névnapot kívánok, kedves Borka!
 

blaci

Őstag
Kedves Borka!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!


Üdv,
Laci

karácsonyi_kaktusz.jpg

U.i.: Természetesen neked is egy kaktuszt küldenék, nem az erkélyünkről hanem a lépcsőházból egy karácsonyi kaktusz, a képet én készítettem, kicsit látszik is rajta.;) De ez semmit sem von le a szépségéből. A Kata félét már nem merem osztogatni, és a seprű sincs rajta.;):D:D:D
 

borka

Őstag
Nagyon szépen köszönöm, csodálatosan szép, nem kell szerénykedned miatta;) Az, hogy a seprűt lehagytad ,..... tudom,hogy félsz a Kata haragjától és hárman már nem férnénk el rajta.:):):p
A képet pedig a Sándor majd elmenti:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

borka

Őstag
Oké bennevagyok, de vezetni nemtudok, és én űlök hátul, mert valakinek fogni kell Téged,mert Te a dobozt fogod.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na jó, akkor néha én vezetek, néha pedig Papucska, addig mi hátul ihatunk. De milyen doboz? Sgícccsél mén léccike!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nálam is járt, csak kicsit szomorkás... Bizti elfáradt mert már járt előttem mindannyiótoknál :) :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Lehet, hogy netem szállítása alvállalkozásban ki lesz adva a Jézuskának. Majd utána nézek a szerződés kötbérre vonatkozó részének, főként, hogy a húsvéti nyuszinak kellet volna hoznia.
 

borka

Őstag
Kedves Kata.

Lehet,hogy mi itt midanyian jobban várjuk mán a nettedet mint tán Te.:p
Nagyon szeretnénk ha esténként iten leldzenél közöttünk.;-):D:p:rolleyes::mrgreen:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::roll:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Borka, nem is hiszed, milyen jó volt olvasni a soraidat. Mindig gondolok rátok hétvégén, hogy miből maradok ki, esténként pedig miről maradok le. Jó lesz itt együtt állatkodni veletek, ráadásul nem mondhatom a fiamnak, hogy "büdös kölke, egész nap a számtangép előtt ülsz", mert kitúrom onnan. He-he
 
Oldal tetejére