blaci
Őstag
Mindig gondolok rátok hétvégén, hogy miből maradok ki, esténként pedig miről maradok le.
Azért készülj fel mert tuti hogy attól fogva másnap fáradtabban fogsz menni dolgozni.
U.i.: ...de ne aggódjál emiatt én is elég jól bírom.
Mindig gondolok rátok hétvégén, hogy miből maradok ki, esténként pedig miről maradok le.
Azért készülj fel mert tuti hogy attól fogva másnap fáradtabban fogsz menni dolgozni.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
U.i.: ...de ne aggódjál emiatt én is elég jól bírom.:roll::grin::grin::grin:
Egy kicsit megkésett a szülinapos pizza, de itt van.
Jujjjj, nagyon ügyes vagy... de guszta!!!! csapok a kezemreengem a ropogós uborkák csábítanak
Kata te mit majszolnál???