Ünnepeljünk!

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sikerekben gazdag Békés Boldog, hipó és hipermentes Új Évet Kívánok mindekinek . A "korrigálás"sal csak csínyán!
Ez nagyon állat ez a beillesztés!!! A jókívánság meg nagyon kedves.
Látjátok? Egy éve ketten néztétek a számtangépet, egy-két hónapja azzal szerénykedtetek, hogy ti ketten is csak két ujjas pötyögtetők vagytok, ma már a legszuperebb beillesztések vannak a topikokon, és az album is tele van jobbnál jobb fotóval.
 

blaci

Őstag
B.Ú.É.K.

Békés álmainkba ne csalódjunk soha,
Oltalmazzon minket angyalok mosolya.
Lelkünkben béke és szeretet virítson,
Düh és gaz álnokság meg ne szomorítson.
Ostoba szólamra ne hajoljon szívünk,
Gazdagság kísérje minden vidám léptünk.
Útjaink vigyenek igaz célunk felé,
Jövendőnk munkája ne váljon kereszté.
Éjszaka pompásan ragyogjon csillagod,
Veled lehessünk mikor csak akarod.
Közösen tegyük szebbé ezt a világot,
Barátokban leljünk igaz boldogságot.
Váljon minden titkos, szép álmunk valóra,
Áldott legyen minden együtt töltött óra.
Nevetni tudjunk és őszintén örülni,
Odvas idő fogát messze elkerülni.
Keveset mondok végül, de szépet:
Kívánok Mindenkinek Boldog Új Évet!
 

dg

Őstag




Boldog új évet Mindenkinek!
 

dg

Őstag
Javítom az előbbi kis malőrt. Tavaly épp jó lett volna!:mrgreen:



És akkor ismét:


Boldog új évet Mindenkinek!
 

pumpás

Őstag
Elfogyott a pezsgő, Elhalkult a trombita. Hidd, hogy ez az év lesz éveid legjobbika! Dolgozz, szeress és keresd a szépet! Adjon a Jóisten Boldog Új Évet!
 
Oldal tetejére