Kedves Sándor!
Boldog névnapot kívánok!
Sándor, boldog névnapot kívánunk!
Erika és Benedek
Én is, én is, csak én sms-ben tudtam gondolkodni. De azért itt is dukál egy szülinapos jókívánság. Talán még nem későNagyon köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám![]()
Nagyon szépen köszönöm,hogy gondoltatok rám,remélem meg vagytok elégedve az idővel.
Puszi Mindkettőtöknek.
Sándor
