újdonságok, masinák

Kedves Mindenki!
Segítséget szeretnék kérni. Rádióműsort hogy lehet letölteni. Megpróbáltam "fevenni" de akadozik a net. Esetleg ezt a felvételt szerkesszem később?
Üdv Mesüge
 

borka

Őstag
Vízhatlan pumpatok !

Sziasztok !

Itt a nyár,és a fürdőzések ideje.Elég sokat agyaltam az olcsó, VÍZHATLAN PUMPATOK megoldáson./ Spirit,és Medtronic pumpákhoz /
Többhetes utánjárás során, sikerült egy általam jónak mondható megoldásra találnom,amit a talira el is készítettem,és bemutattam.
Nagyon egyszerűen egy "strandpénztárcát " alakítottam át,mely a célnak tökéletesen megfelel.
Kipróbálás végett 24 órán keresztül tartottam vízalatt,és nem került víz a belsejébe,tehát megóvja a pumpát.Fürdés közben nem kell lecsatolni a pumpát,és nem kell azon agyalni,hogy vajon mennyi ideig is fürdőzünk,és mennyi bólust adjunk be előre. A kanül leragasztására pedig talán ez lenne a megoldás: http://abiol.hu/product/muteti-ruhaz...adfasdfsf.html

Várom hozzászólásaitokat,véleményeiteket.
Az esetleges MEGRENDELÉSEKET max. 1 héten belül tudom teljesíteni,mivel az alkatrészeket nekem is meg kell rendelnem.

Üdv:
Sándor
 

Csatolások

  • DSCF2266.jpg
    DSCF2266.jpg
    2.1 MB · Olvasás: 34
  • DSCF2269.jpg
    DSCF2269.jpg
    2 MB · Olvasás: 35
  • DSCF2268.jpg
    DSCF2268.jpg
    1.6 MB · Olvasás: 44

borka

Őstag
Új Világszabadalom!

Mindig is bosszantott,:mad:hogy egy védett videót ami pl. oktatási anyag nem tudom átvenni, hogy a klubba lejátszhassam a többieknek, nem a lapostopról, hanem a Tv- keresztül. :oUgyanis a helyiségben nincsen internet lehetőség,de tv az van és a képernyője is nagyobb.
Na ennek most V É G E.
Nem kell hozzá más mint 1 fotóállvány, + 1 videó. Néhány beállítás 1-2 kattintás és már Tv-n keresztül nézhető az anyag miután felvetted. :hurra:

Sándor a kreatív!!!!!!
 

Csatolások

  • DSCF3937.JPG
    DSCF3937.JPG
    58.9 KB · Olvasás: 3
  • DSCF3935.JPG
    DSCF3935.JPG
    37.4 KB · Olvasás: 3
  • DSCF3936.JPG
    DSCF3936.JPG
    40.1 KB · Olvasás: 3
Oldal tetejére