újdonságok, masinák

somcsika

Aktív tag
Hááát teljesen fel vagyok háborodval:mad: nemtugyátok értékelni a krejativitásomat.:(
Az ,hogy a laptostopálványt nem én találtam fel......hát lenyeltem,de hogy nemtudgyátok értékelni a webkameravédőkupakot:rohog: elsem tugyátok képzelni,hogy mennyit köllött agyalni,hogy kitanájam,és megalkossam???????:o
Mostan aztán úgy,de úgy megsértődtem,hogy...hogy csak.:rolleyes:
Nem is is szólók hozzátok az első taliig.:)
Sándor


A KREJATIVITÁSODAT, dehogynem értékeljük Sándor. Sőőőt, ennyire jó, célravezető és hasznos szerkezett még életemben nem is láttam. Sőőőt mi több még nem is gondoltam rá, hogy kellene ilyen is. De hála neked mostmár ezt is tudom.:dr_24::dr_24:
Ha lesz annyi időm én is csinálok magamnak, csak hát az a baj, hogy nekem bele van építve a laptopomba, akkor most mi tévő legyek? Hát ezen még gondolkoznom kell egy kicsit. :rohog:
Azért szeretünk ám, még ha durcás és sértődött vagy is:)
 

borka

Őstag
A KREJATIVITÁSODAT, dehogynem értékeljük Sándor. Sőőőt, ennyire jó, célravezető és hasznos szerkezett még életemben nem is láttam. Sőőőt mi több még nem is gondoltam rá, hogy kellene ilyen is. De hála neked mostmár ezt is tudom.:dr_24::dr_24:
Ha lesz annyi időm én is csinálok magamnak, csak hát az a baj, hogy nekem bele van építve a laptopomba, akkor most mi tévő legyek? Hát ezen még gondolkoznom kell egy kicsit. :rohog:
Azért szeretünk ám, még ha durcás és sértődött vagy is:)
Csak,hogy az ötletet nem lehet ám ellopni,ezért fizetni kell.
Majd ha nekem is olyan lapostopom lesz, kitalálom annak is a védőkupakját.
Jelenleg csak fekete fólia jutott a fejembe.:rohog:
Sándor
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hááát teljesen fel vagyok háborodval:mad: nemtugyátok értékelni a krejativitásomat.:(
Az ,hogy a laptostopálványt nem én találtam fel......hát lenyeltem,de hogy nemtudgyátok értékelni a webkameravédőkupakot:rohog: elsem tugyátok képzelni,hogy mennyit köllött agyalni,hogy kitanájam,és megalkossam???????:o
Mostan aztán úgy,de úgy megsértődtem,hogy...hogy csak.:rolleyes:
Nem is is szólók hozzátok az első taliig.:)
Sándor
Nna ne tessen mán fenyegetőznya, mert rögtönberosálunkittenmindannyian :rohog::rohog::rohog:
 

borka

Őstag
Nofrétől hoztam ide.!!!!!!!!

Mai napom és remélem még sok-sok napom öröme, hogy beszereztem egy tutkó laptopállványt. Leginkább évek óta keresem a megfelelőt (ugyanis asztalnál snassz, a combra tehető - akármilyenszuper - nemtudommicsodák mindig átforrósodnak), és jelentem úgy tűnik, megtaláltam. Egyedi fejlesztésű darab, amit egy nagyon kreatív fiatalember saját magának fejlesztett, majd hál'isten velünk is megosztott:



Ha van ismerősötök, aki sokat használ laptopot, szóljatok neki, sztem tuti értékelni fogja: http://laptopallvany.hu - és részemről ez itt a reklám helye, mert megérdemli! :)

Bocsi Ildi, hogy beidéztem,de ez is ide tartozik.:cool:
Sándor
 

somcsika

Aktív tag
Nofrétől hoztam ide.!!!!!!!!

Mai napom és remélem még sok-sok napom öröme, hogy beszereztem egy tutkó laptopállványt. Leginkább évek óta keresem a megfelelőt (ugyanis asztalnál snassz, a combra tehető - akármilyenszuper - nemtudommicsodák mindig átforrósodnak), és jelentem úgy tűnik, megtaláltam. Egyedi fejlesztésű darab, amit egy nagyon kreatív fiatalember saját magának fejlesztett, majd hál'isten velünk is megosztott:



Ha van ismerősötök, aki sokat használ laptopot, szóljatok neki, sztem tuti értékelni fogja: http://laptopallvany.hu - és részemről ez itt a reklám helye, mert megérdemli! :)

Bocsi Ildi, hogy beidéztem,de ez is ide tartozik.:cool:
Sándor


Ilyet viszont én is szeretnék.
A párom csinált nekem egyet (mármint asztalkát), az itthon fellelhető bútorlapokból, akkora volt, hogy egyedül meg sem bírtam mozdítani, tehát leültem az ágyra rám tette, és kiabálnom kellett ha ki akartam alóla jönni. R-go ha csak a gyerekekkel voltam itthon nem tudtam használni. Aztán csinált egy kissebbet, de az sem igazán jó. (persze ezt halkan mondtam, mert ő nem tudja);)
De ez a képen szuper. Ezt simán félre tudnám tolni ha nem kell már.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Ilyet viszont én is szeretnék.
A párom csinált nekem egyet (mármint asztalkát), az itthon fellelhető bútorlapokból, akkora volt, hogy egyedül meg sem bírtam mozdítani, tehát leültem az ágyra rám tette, és kiabálnom kellett ha ki akartam alóla jönni. R-go ha csak a gyerekekkel voltam itthon nem tudtam használni. Aztán csinált egy kissebbet, de az sem igazán jó. (persze ezt halkan mondtam, mert ő nem tudja);)
De ez a képen szuper. Ezt simán félre tudnám tolni ha nem kell már.

Bizony, simán félretolható :) Nekem nagyon bevállt! csak ajánlani tudom...
 

tímeácska

Őstag
Hahó, kedves technikai érzékkel megáldott Fórumozó Társaim! :)
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek!
Ismertek valami jó (de rettentően/borzasztóan/oltárian :rohog:) és egyszerűen használható programot, amivel hangkazettáról számítógépen keresztül CD-re avagy DVD-re lehet átvenni hanganyagot? Az összekötő/átjátszó kábelek már megvannak, meg progit is találtam a neten, de én arra lennék kíváncsi, hogy TI Nektek milyen tapasztalataitok vannak, mit/melyiket ajánlanátok (felhívnám kedves figyelmeteket, és csak egy Csigu-agymérettel rendelkező lény vagyok, úgyhogy, a progi is ilyen legyen - lehetőség szerint! :D:rohog:)!
Hálám nem marad el, ebben biztosak lehettek (jajj, remélem, senkit nem riasztottam el eme utolsó mondatommal... :oops::mrgreen:)!!!
 

tímeácska

Őstag
Egyéb iránt ezt az átjátszósdit elméleti síkon értem, ezzel nincs problémám: kazettát lejátszó magnó hang-kimeneti nyílását és a számítógép bemeneti nyílását összekötöm jack-dugós vezetékkel, a hangfelvevős progin felvétel indít (miközben a magnó play...), és elmenteni az így felvett (átjátszott) hangot a kívánt adathordozóra...
Na, ez a leírás olyan jól sikerült, úgy érzem! Olyan... Csigus! :rohog::rohog::rohog:
 

blaci

Őstag
Szia Tmeácska!
Erre a célra (is!) én az Audacity-t használom! :dr_31: Magyarnyelvű program és egyszerű mint egy faék...! ;):)
Innen letöltheted:

Katt ide ni!

Laci ...aki, csak ügyesen! :D
 

tímeácska

Őstag
Vélemények az Adobe Audition 1.5-ről? Mert, hogy ez van(ik) nekem a gépemen (lapostopon)? Esetleg egy használati útmutatója van(ik) valakinek hozzá(ja)?! :D:mrgreen:
 

tímeácska

Őstag
Egyébként Laci, ha össze vannak dugaszolva a gépek (magnó+szgép), akkor csak megnyomom a magnón a play-t, az Audacity-n a felvétel gombot, elmented az így felvett hanganyagot, és küldöd is a végső hanghordozóra? ;)
 

blaci

Őstag
Egyébként Laci, ha össze vannak dugaszolva a gépek (magnó+szgép), akkor csak megnyomom a magnón a play-t, az Audacity-n a felvétel gombot, elmented az így felvett hanganyagot, és küldöd is a végső hanghordozóra? ;)

Igen, ahogyan tetszik mondani! :dr_31:
Az Audacity programban van egy beállítások rész, azt érdemes átnézni...! ;)
Ha mp3-ban szeretnél menteni akkor szükség lesz a Lame MP3 Encoder-re...! Szívesen leírom, ha gondolod. ;) Wav-ot lehet menteni így is...ha megvan, akkor egy cd/dvd író programmal lemezre tudod írni a fájlokat. Sőt, lehet javítani is valamicskét a felvett anyagon a programmal...! :cool: ;) :)
 

tímeácska

Őstag
Igen, ahogyan tetszik mondani! :dr_31:
Az Audacity programban van egy beállítások rész, azt érdemes átnézni...! ;)
Ha mp3-ban szeretnél menteni akkor szükség lesz a Lame MP3 Encoder-re...! Szívesen leírom, ha gondolod. ;) Wav-ot lehet menteni így is...ha megvan, akkor egy cd/dvd író programmal lemezre tudod írni a fájlokat. Sőt, lehet javítani is valamicskét a felvett anyagon a programmal...! :cool: ;) :)

Igen, igen, ezeket már át is nézegettem! :dr_24:
Nem kell MP3, csak úgy "simán" is jó lesz! ;)
Nah, akkor jól sejtettem én az átjátszás logikáját...! :D
 
Oldal tetejére