újdonságok, masinák

borka

Őstag
Sziasztok !

Karácsonyra kaptam 1 új webkamerát :hurra: mivel a régi állandóan bontotta a kapcsolatot használat közbe.:mad:Ráadásul a számtangépet is kikapcsolta.:mad::mad:A régebbi 1 talpon álló gégecsöves kamera volt, ez pedig egy olyan amit a lapostotra is rá lehet biggyeszteni.:cool:
 

Csatolások

  • DSCF2136.JPG
    DSCF2136.JPG
    177.4 KB · Olvasás: 11
  • DSCF2138.JPG
    DSCF2138.JPG
    167.5 KB · Olvasás: 11

borka

Őstag
Sziasztok !

Karácsonyra kaptam 1 új webkamerát :hurra: mivel a régi állandóan bontotta a kapcsolatot használat közbe.:mad:Ráadásul a számtangépet is kikapcsolta.:mad::mad:A régebbi 1 talpon álló gégecsöves kamera volt, ez pedig egy olyan amit a lapostotra is rá lehet biggyeszteni.:cool:
Bocsi de elfelejtettem aláírni:(
Sándor
 

somcsika

Aktív tag
Az elbagatellizálás pedig palacsintát jelent. :D Ugye Csigu? ;) Legalábbis Máté szerint. :dr_31:
Akkor ha most elkezdem sütni, ki jön megenni? De mielőtt indulnátok szóljatok, hogy kezdjek el egy újjabb adagot sütni.:rohog: Már a memóriám sem a régi, szóval hol is jártam ja az INNOVÁCIÓ-ért járó palacsintánál, vagy neeem? ;)
Bocs Sándor.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Akkor ha most elkezdem sütni, ki jön megenni? De mielőtt indulnátok szóljatok, hogy kezdjek el egy újjabb adagot sütni.:rohog: Már a memóriám sem a régi, szóval hol is jártam ja az INNOVÁCIÓ-ért járó palacsintánál, vagy neeem? ;)
Bocs Sándor.
Ha akarod, akkor én most kerekedhetek, de nincs inkább tőttöttpákoszta?;) A zédességgekkl már tele vagyok, mint a déli busz. :dr_31:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
hát mindjárt megszakadok a nevetéstől... :D ilyen komoly értekezést már rég olvastam innováció témában :) mindekinek nagy pusziii
 

borka

Őstag
Hááát teljesen fel vagyok háborodval:mad: nemtugyátok értékelni a krejativitásomat.:(
Az ,hogy a laptostopálványt nem én találtam fel......hát lenyeltem,de hogy nemtudgyátok értékelni a webkameravédőkupakot:rohog: elsem tugyátok képzelni,hogy mennyit köllött agyalni,hogy kitanájam,és megalkossam???????:o
Mostan aztán úgy,de úgy megsértődtem,hogy...hogy csak.:rolleyes:
Nem is is szólók hozzátok az első taliig.:)
Sándor
 
Oldal tetejére