A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hangyuszka, nagyon örülök az új bökődnek, és minden örömödnek örülök, de teljes tényleg akkor lesz, ha a következő talin te is jelen leszed magad.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Libaződ, libaződ! De az libaf@sződ! Nem mindegy ám! :cool::D:rohog::rohog::rohog::dr_31:
Bizomány, bizomány, libaf@sződ, mint a zelsőnapi trikóm. Aztat direkte a zelső napra időzítettem. De vanik ám gatyókám is libaf@os ződ.
Tudod Csigu, amit visszapostáztam a tengerentúlra, hogy 1 számmal kisebbre kicseréljék. Ilyen dilisek is csak mi lehetünk. :rohog:

Nem mellesleg a te bababugyi rózsaszín tokodhoz is mén minden :cool:, leginkább Bogi, teljes menetfelszerelésben.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
:dr_24:Nofre,hogy Te is velem örülsz a bökőnek!!!:dr_24:
De valamit elárulok...A LEGESLEGESLEGJOBB BARÁT aki meglepett ezzel a számomra nagyon kedves ajándékkal...FONTOSABB mint a bökő!És(sel nem kezdünk mondatot) MINDENNÉL FONTOSABB!:dr_31::dr_31::dr_31:

Igen, ebben tutibiztosvagyokám!!! :dr_31: :dr_33:
 

tímeácska

Őstag
Bizomány, bizomány, libaf@sződ, mint a zelsőnapi trikóm. Aztat direkte a zelső napra időzítettem. De vanik ám gatyókám is libaf@os ződ.
Tudod Csigu, amit visszapostáztam a tengerentúlra, hogy 1 számmal kisebbre kicseréljék. Ilyen dilisek is csak mi lehetünk. :rohog:

Nem mellesleg a te bababugyi rózsaszín tokodhoz is mén minden :cool:, leginkább Bogi, teljes menetfelszerelésben.

És Nekünk a legeslegjobb, mert Mi ilyen dilisek vagyunk! :D:D:cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Igazából ez az ÖRÖM engem Pénteken ért,de az érzés minden nap átjár...:dr_24:
Szeretném MINDENKINEK elmondani,hogy Hangyusz Péntek délután óta egy csodszép-fantasztikus-újacskát maximálisan kímélő Multiclix ujjbegyszúró BOLDOG tulajdonosa!:hurra::hurra::hurra:
Na igen és még valamit!!!:dr_31:
:cool:FONTOS!!!:cool:
Ezt a csodát Hangyusz az ő LEGESLEGESLEGJOBB BARÁTjától kapta szülinapi ajándékként!!!:dr_24::dr_24::dr_24:
:dr_24::dr_24::dr_24:bár ezt soha nem tudom majd igazán meg:dr_24::dr_24::dr_24:NEKI!!!

Na nézzük csak mégeccer eztet a sok pirosbetűs örömködést ;););) Itten nem csak bökőkét látok. ;) Az én bökőm nem járt így át. :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Te, Tekikém! Óvasd mán úgy alaposabban vissza, azt a @-os szót... Vagy szavat... Amelyik jobban teccik... Olyan, mint egy "a"... :rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::oops:
Ne má, te abba belejavítottál. Anno én írtam *-gal, aztán te @-val. Nekem a *-gos jobban tetszik, de a ződnek tök mindegy.

De a *-gok és @-ok nem is aggasztanak, hanem Deni valamit elmolyolt a gépen, eltüntette :mad: a szmájlijaimat, sőt itt a jobboldalán lévőt is, ha beilleszem, nem látok belőle semmit. Ja, és minden szót aláhúz pirossal, mintha mind hibádzna. :rolleyes:
 

tímeácska

Őstag
Ne má, te abba belejavítottál. Anno én írtam *-gal, aztán te @-val. Nekem a *-gos jobban tetszik, de a ződnek tök mindegy.

De a *-gok és @-ok nem is aggasztanak, hanem Deni valamit elmolyolt a gépen, eltüntette :mad: a szmájlijaimat, sőt itt a jobboldalán lévőt is, ha beilleszem, nem látok belőle semmit. Ja, és minden szót aláhúz pirossal, mintha mind hibádzna. :rolleyes:

Üzenem Deninek, hogy grrr:mad::mad:! :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Üzenem Deninek, hogy grrr:mad::mad:! :D
leszedte a Firefoxot, és felkerült helyette a Googla Chrome. Ezen nincs felső ikonsor, nincs semmi a zég világon. De hogy még a fórumot sem tudja rendesen kezelni, ez már nagyon bosszant. :mad: (beillesztem ide a szmájlit, és csak a szövegét látom. Elküldés után már látszik a szmájli, de amíg írok, addig nem.
 
Oldal tetejére