A mai napom apró öröme...

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Gyerekek! az én mai örömöm: Elkészült és a posta is elvitte terjesztésre a legújabb Dr.Info - Cukorbeteg Élet magazint (remélem lesz benne hasznos info, amivel esetleg örömet okozhatunk másoknak) :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Gyerekek! az én mai örömöm: Elkészült és a posta is elvitte terjesztésre a legújabb Dr.Info - Cukorbeteg Élet magazint (remélem lesz benne hasznos info, amivel esetleg örömet okozhatunk másoknak) :D

Mint őskövület magazin előfizető, most is nagyon várom az újságot. Egyszerűen imádom, tuti tele lesz "tök jó" dolgokkal.
 

pusimelu

Őstag
Ildi!A lányok nagyon örülnek...na miért mert...Máté is ott van!(Bár már lassan lecsapják a kezünkről de nem adjuk fel.)Azt a csókot nem is mondtam nekik,Csigu.
 

dg

Őstag
Gyerekek! az én mai örömöm: Elkészült és a posta is elvitte terjesztésre a legújabb Dr.Info - Cukorbeteg Élet magazint (remélem lesz benne hasznos info, amivel esetleg örömet okozhatunk másoknak) :D


Én is megkaptam, Sidildi! Majd gondolok ám Rád, amikor olvasom! :-D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hát a mai napom "nagy" öröme a ti hozzászólásotok :) Köszönöm mindenkinek! Hamarosan felteszem a netre is...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai (tegnapi) napom öröme, beszéltem Csiguval. Rohant, mint szokott, biztosan hajtotta a lefele gombot.
 

tímeácska

Őstag
Mai (tegnapi) napom öröme, beszéltem Csiguval. Rohant, mint szokott, biztosan hajtotta a lefele gombot.

:cool: Rohantam, mint szoktam... :cool: Há' nem tudjátok, hogy nekem rohannom kell?! Üres járaton az agyam nem bír működtetni!!!:-D
:rolleyes: Lefele gomb?! Hát, lehet, hogy az... De lehet, hogy felfele gomb... Még mindig nem jöttem rája... Mert ugye a gombra az van írva, hogy fel, közben meg lefele megy... A lefele feliratú meg felfele... Ez olyan Tímeácskás, nem?! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Oldal tetejére