A mai napom apró öröme...

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hát ez jóóó :) Köszönöm az infókat! Még jó, hogy a Lajhárok nem másznak se yucca se sárkányfára... nagyon szép növényke! gratula a közös életetekhez :)
 

Zsu77

Új tag
Pedig ez a növény a képen totál úgy néz ki,mint az enyém(volt-elajándékoztam).És arra hatalmas betűkkel ezt írta a Plus élelmiszer diszkont,amikor vettem: Yucca:999,-
Innentől kezdve nálam megállt a tudomány.
Sőt!Előtte pár évvel ajándékba kaptam egy ugyanolyat,csak azt is elajándékoztam, és aki adta,az is azt mondta,hogy Tessék,ez egy yucca.
???
 

dg

Őstag
Tényleg nagyon hasonlítanak, de ha beírod a varázsszavakat a keresőbe, és megnézed a képeket, akkor a törzsükön látszik főként a különbség, meg ahogy a levélzet a törzsre kapackodik.
 

Zsu77

Új tag
Tényleg nagyon hasonlítanak, de ha beírod a varázsszavakat a keresőbe, és megnézed a képeket, akkor a törzsükön látszik főként a különbség, meg ahogy a levélzet a törzsre kapackodik.

Látod,ki gondolta volna,hogy van két ennyire hasonlító növényke...(biztos ikrek!Vagy ilyesmi...:))
 

dg

Őstag
Én pl a citromfüvet meg a csalánt keverem ránézésre. De amikor belenyúlok... :eek: Az nem tartozik a mai nap apró örömei közé!
 

gabibaba

Aktív tag
10 hónap + 10 nap diab és igen sok kontroll után a mai kontrollon hangzott el először: Ügyes vagy!

(pedig azért a 4-7 még igen messze)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma megkaptam egy nagyon fontos, szinte nélkülözhetetlen kelléket a hétvégi talihoz. Fehér színű.
 

tímeácska

Őstag
Ja, igen... Nekem az okozott ma örömet (de még mekkorát!:mrgreen:), hogy előkészítettem Robiiiinak a hétvégi talihoz "a másik" kelléket... Zöld színű... :mrgreen::mrgreen::cool::twisted::rolleyes:
 
Oldal tetejére