A mai napom apró öröme...

Zsu77

Új tag
Tudjátok mit?Nyomtassunk ki "bizonyos" topikokat és könyvet szerkesztve osztogassuk hangulatjavítónak!Bezony!Mer én könnyesre röhögöm magam,nem tudom mások hogy vannak ezzel?:rolleyes:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jó, de én lemaradtam a kis sárgáról. ha valaki lenne oly bájos és felvilágosítana, aztat megköszönném.
Előre is köszönöm.
 

dg

Őstag
Jó, de én lemaradtam a kis sárgáról. ha valaki lenne oly bájos és felvilágosítana, aztat megköszönném.
Előre is köszönöm.


Meli borzolja az idegeket a kicsi sárgával, a "mindenkinek" topikban. Van róla fotó, senki nem tudja, hogy mi az, és 15-én fény derül a titokra, ha addig senki nem találná ki.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát fogy az idő, fogyogat. Ez a kis sárga valamilyen kulcs, valamihez, ami hamarosan mindenki számára nyilvánvaló, és elérhető lesz.
 

Zsu77

Új tag
Melu vett egy nyílvánvaló palotát,ahova mindenki,aki diabos befér?És ez ahhoz egy sárga kulcs,amit ha akarsz,akkor dobálhatol?:shock:
 

pusimelu

Őstag
Zsu bárcsak igazad lenne!A palotát eladnám egy kicsi ásrgának és vennék belőle olyan dolgokat ami cukorbeteg társaimnak és nekem nagy segítség.
 

pusimelu

Őstag
Ja a lényeg mai napom apró öröme hogy van net....Először minden lyukból mindent kihúztam aztán egyesével visszadugtam és vártam a csodát.S lőn csoda,vagy szerelő lettem.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nem kell a palotát eladni, ott lehet a bandát összeröffenteni a jó kis diab talikra. A kis sárgákra pedig összedobjuk a sok kis bélásunkat. Lehet, hogy a kis sárga a palota kulcsa? És aki belép (a kis sárgájával) a palotába, azonnal interaktív rácsatlakozik egy folyamatos glukoz monitorra?
 

christina

Őstag
Ez igazából a szombati napom öröme - utólag.

Voltunk a Tropikáriumba és nagyon, nagyon tetszett!
Aki még nem volt érdemes megnézni!

És láttam ott csigut, növényké-ke-t, tekit, csótit,- na meg az abból lett százlábúúúút, és Némót is sok, sok kicsi némót!
Csak Sidildi lajhárkával nem találkoztam, de vele majd máskor, máshol....;)
 

Zsu77

Új tag
De jó,hogy voltatok!Mi rengeteget voltunk a Camponában,mert közlekedésileg sokszor arra vitt az utunk.Néha elhatároztuk,hogy megnézzük mi is,de az árak 2felnőttre és 3 gyerekre mindig elriasztottak.Úgyhogy hiába az arrafelé lakás,egyszersem láttuk.Talán majd egyszer...:(
 
Oldal tetejére