A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
De jó, hogy eljött a később

Szóval, a mai napom harmadik apró öröme hogy délelőtt megvolt a főpróba!
Az új orsók kifogástalanul működtek, az első halacska (mondjuk a mai utolsó is...) itt látható a képen:

Csatolás megtekintése 569

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Üdv.,
Laci ...aki: Catch & Release!:mrgreen:
Ez tényleg öröm, szép, nagy kövér halacska volt a főszereplő. Gratula. (Apropó, a halacska is örült?):wink:
 

Annabella

Új tag
Örülök, hogy örülsz Kata. Szeretek kellemes meglepetéseket okozni, és ez most sikerült.
Egyébként a második örömöm, hogy találtam cikket a kedvenc témámban, a sportolók és a hirtelen szívhalál közötti összefüggéséről. Majd a témához Nektek is becsatolom.
Szép Napot, hasznos időtöltést mára Mindenkinek!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Megtudtam hogy a Poe is jön a táborba mint EDUKÁTOR!
Na mostan mán aztán tényleg nagyon bánom, hogy nem tudok a csapatban lenni.
Ne aggóggyatok, én szívesen húzom itthon az igát, törlöm a zizzadtság cseppeket a homlokomról csak ti jól érezzétek magatokat, ne szenvedjetek hiányt semmiben. Tudjátok, értetek bármit, bármikor, bármeddig. :twisted:

Zsuzsáról mi hír, ő is veletek lesz?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Örülök, hogy örülsz Kata. Szeretek kellemes meglepetéseket okozni, és ez most sikerült.
Egyébként a második örömöm, hogy találtam cikket a kedvenc témámban, a sportolók és a hirtelen szívhalál közötti összefüggéséről. Majd a témához Nektek is becsatolom.
Szép Napot, hasznos időtöltést mára Mindenkinek!
Van nekünk egy sport fizikai aktivitás topikunk, az archívumban. Ha bogarászol egy kicsit, akkor rátalálsz. Szívesen fogadjuk a témát, főleg, hogy volt már róla szó, de nincs téma, amit ne lehetne elővenni, főleg, ha újra aktuális.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én szóltam időben.....hogy gyere te is...:p
Nem is a zidővel, vagy a szólással vót a gond, hanem a szabadságom-val. És nem is azzal, hogy én elpazaroltam a szabit, hanem, hogy így van beosztva a többi kolléganővel.
No sebaj, szívesen sóvárgok a táborra rátok gondolva. Élmény beszámot, és fotográfot kérünk ám a zalbumba.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
És milyen táborról van szó?
Diabéteszes gyerekek nyári táboroztatásáról. Hasonló, mint a Bátor Tábor, csak sokkal családiasabb, közvetlenebb. Ha nem változott a helyszín akkor Balatonfenyvesen van.
Poe, segíts lécci, Fenyvesen lesz idén is?
 

napocska

Őstag
Csak nem a győriek Szandavári tábora? Én egy-két hete olvastam a honlapjukon, és pont gondoltam, hogy talán legközelebb Danit is benevezem.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Oldal tetejére