A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A munkatársaim, főnökeim, és az én nagy örömöm, ma leszámolt a 10 éve kirughatatlan kolléganőnk. Juhhéjjj!!!
 

manocs

Új tag
a mai napom nem is apró öröme: leadtam a szakdogám (még izgisebb, hogy kedd du, óta csak pár órát aludtam , és az utóbbi hetek legjobb cukrait produkálta kicsiny szervezetem...stressz, kialvatlanság és rendszertelenség...ez kell minden cukrosnak)
éééés: hétvégén komárom! végre fellépés :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma a cukim a hajnali kilengéstől (13,0) eltekintve 3,8-7,0 között volt. A hajnalihoz a doktornak még lesz egy-két szava, amit én jól megfogadok.
 

christina

Őstag
1 hete nem jártam itt, de múlt heti örömeim:
- Gergő Hba1c-je 6,3 lett :-D
- a hosszú hétvégén elment az egész család pihenni és szúnyog eledelnek.
 

rgyörgy

Új tag
1 hete nem jártam itt, de múlt heti örömeim:
- Gergő Hba1c-je 6,3 lett :-D
- a hosszú hétvégén elment az egész család pihenni és szúnyog eledelnek.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/02/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.MsoBodyText, li.MsoBodyText, div.MsoBodyText {margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Kedves Christina, az valóban öröm, hogy a fiatoknak jó a hgba1c. Látszik, hogy vigyáztok rá. Mi megnéztük hol lesz a találkozó, ott nem voltak emberevő szúnyogok.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o>:p</o>
 

pusimelu

Őstag
Mai napom öröme hogy holnap megyek az új munkahelyemre.....
Csak 4 órás nappalos nyugis és remélem hosszútávú!
Az előző helyemre is visszavárnak júniustól lehet ,de az éjszaka miatt nem merek hősködni!
Ma madarat lehet velem fogatni!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai napom öröme hogy holnap megyek az új munkahelyemre.....
Csak 4 órás nappalos nyugis és remélem hosszútávú!
Az előző helyemre is visszavárnak júniustól lehet ,de az éjszaka miatt nem merek hősködni!
Ma madarat lehet velem fogatni!
Én is remélem, hogy hosszútávú, drukkolunk érte. Legfeljebb szólj, ha baj van, és nyújtunk még rajta, mint a rétestésztán.
 
Oldal tetejére