A mai napom apró öröme...

christina

Őstag
"Jó volt ismét veletek!!
Akitől nem köszöntem el, elnézést kérek, és imígyen küldök minden jókat, mert a végén rohanósra sikeredett az indulás."


Köszi. :)
Igen, mire körbenéztem naplemente (elmente) volt. :rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Napocska, örülök, hogy Dani jobban van. :) Mindenkinek puszancska, aki nem kapta meg a búcsúkor. Remélem összehozunk még ilyen kis mini talikat. :D
 

tímeácska

Őstag
Szia Csigu!
Nem maradtál le semmiről ,de annyit súgok hogy már végre nem vagyok egyedül!Nem lakunk együtt de sokat vagyunk négyesben!

Most voltam pumpacentrumban ellenőrzésen és az orvossal megbeszélve nem tudhatjuk ,mit hoz a jövő ,meg hátha jobbak lennének a cukrok is!
Készülök a záróvizsgáimra júniusban végzek!
Lányok nagyok nőnek mint a gomba és jól vannak.
Nekem EZ a mai legnagyobb örömöm... Az első betűtől az utolsóig! :hurra::hurra:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok,
én is csatlakoznék... ha valakitől nem sikerült elbúcsúzni, elnézést. Nagyon örültem nektek!!! Szuper volt minden, de a "jéghegy csúcsa" valóban a vizesgatya volt :D :D :D
Csiguuuu, amiről beszéltünk.... eredeitábor link.... esetleg lehetne megkapni a talistopikba? :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nekem még csak az okoz örömet, hogy valakik már olvassák. :dr_31: No de délután, akkor mán is hozzájutok :hurra::hurra::hurra:
Csiguka, lehet sorszámtömböt kiakasztani ama bizonyos ajtó elé. :rohog::rohog::rohog:
 
Oldal tetejére