A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szia Nofre!
A címlapot idebiggyesztem, és csak itt szerepel a DrInfo logo. Remélem, nem lesz belőle jogvita, hogy felhasználtam ;)
Csatolás megtekintése 8136

Jajj, hát köszönöm a segedelmet, ez így sokkal profibb, mint a zén fotográfom. No de a zigazi az ottan fog lógni-használódni a konyha falamon, ahol a legtöbbet sürgölődök. :hurra:
De még az is lehet, hogy bejön velem a dolgozóba, mert itten vagyok a legtöbbet ;), meg hát itten látják az én dolgozós társaim is, ha csorgassák a nyálukat a zirigységtől. :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát eljött a nagy nap, amikor karácsonyfát rajzolok, és a remekművet rárakom a csomagokra. Így kerül a zén ajándékom a fa alá. :D
 

napocska

Őstag
Nálunk a galamb ma sokat cepekedett, ugyanis Csigutól is hozott csomagocska :D, amihez nekem 24-én délután rajzolnom kell egy karácsonyfát, és azt rárakni a csomagocskára. ;) Aztán este (de csak is este) kivehetem a karácsonyfa alól csomagocska, és kibonthatom. :D
Köszönöm Csigu :dr_24::dr_24::dr_24:

Hát ilyen galamb hozzánk is repült :)! És még egy micimackó is segített neki, hogy meg ne szakadjon a nagy cipekedésben! Nagyon köszönjük mi is :). :hurra:
 

tímeácska

Őstag
Na, hát eddig minden a vártnak megfelelően alakul: a krémes süti "kellemesen" lapos lett :D:rohog: (de naaagyon fini!), a kekszroládot kiskanállal azért még el lehet fogyasztani (kicsit hígabb, mint szeretném, - vagy csak egyszerűen türelmetlenek vagyunk, és még várni kellene vele?:o:D). A mézeskalács-házikónk gyakorlatilag megfelelő helyszínt biztosítana egy katasztrófa-turizmus helyszínének - összedőlt. Most renoválom-állványozom-dúcolom alá... :):rohog:
Hanekemmégegyszeraztmerikívánnivalaki, hogy békés karácsonyt, azt esküszöm, meghívom magunkhoz az ünnepekre! :rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
Ja, és nem találom az egyik gyűrűmet... Remélem, nem a piskótában találja meg valaki... :D:rohog::D:rohog::D
 

tímeácska

Őstag
Na, hát eddig minden a vártnak megfelelően alakul: a krémes süti "kellemesen" lapos lett :D:rohog: (de naaagyon fini!), a kekszroládot kiskanállal azért még el lehet fogyasztani (kicsit hígabb, mint szeretném, - vagy csak egyszerűen türelmetlenek vagyunk, és még várni kellene vele?:o:D). A mézeskalács-házikónk gyakorlatilag megfelelő helyszínt biztosítana egy katasztrófa-turizmus helyszínének - összedőlt. Most renoválom-állványozom-dúcolom alá... :):rohog:
Hanekemmégegyszeraztmerikívánnivalaki, hogy békés karácsonyt, azt esküszöm, meghívom magunkhoz az ünnepekre! :rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
Ja, és nem találom az egyik gyűrűmet... Remélem, nem a piskótában találja meg valaki... :D:rohog::D:rohog::D

Ráadásul Apuka beállított 1 órával ezelőtt egy ÉLŐ fácánnal... A gyerekek azonnal elnevezték, én voltam az anyakönyvvezető :D, így, aminek neve van, azt Apuka legnagyobb bánatára nem lehet nálunk megenni... :D:rohog::rohog: Most próbál kérni a szomszédoktól egy nyúlketrecet Albertnek...! Ugrott Apuka ünnepi ebédje...! :D:D:rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na, hát eddig minden a vártnak megfelelően alakul: a krémes süti "kellemesen" lapos lett :D:rohog: (de naaagyon fini!), a kekszroládot kiskanállal azért még el lehet fogyasztani (kicsit hígabb, mint szeretném, - vagy csak egyszerűen türelmetlenek vagyunk, és még várni kellene vele?:o:D). A mézeskalács-házikónk gyakorlatilag megfelelő helyszínt biztosítana egy katasztrófa-turizmus helyszínének - összedőlt. Most renoválom-állványozom-dúcolom alá... :):rohog:
Hanekemmégegyszeraztmerikívánnivalaki, hogy békés karácsonyt, azt esküszöm, meghívom magunkhoz az ünnepekre! :rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
Ja, és nem találom az egyik gyűrűmet... Remélem, nem a piskótában találja meg valaki... :D:rohog::D:rohog::D
Mit háborogsz ;) nem vagy te tenger :rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
Kiccsalád örül, hogy van kanál, amivel meg lehet eszni az kekszrolade, tessen örülni. :rohog::rohog::dr_31: Egyébként mi kéccer ugyanígy örültünk a kiskanálnak. :D Eccer a túrós lepénynél, ki tudtuk enni az tepsiből lepénykét, eccer meg a mézes sütimnél tett jó szolgálatot, le lehetett vele szedni a szájpadlásról. :rohog::rohog: Deni azóta is emlegeti a mézes süti kiskanál párosítást. :D:dr_31:;)
Idén nemfogottkirajtamegysütisem, úgyhogy én szívesen drukkoltam volna neked békés karácsonyhoz. Nem mellesleg, profi renováló-állványozó-dúcoló mester vagyok. :D:D:dr_31::dr_31:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ráadásul Apuka beállított 1 órával ezelőtt egy ÉLŐ fácánnal... A gyerekek azonnal elnevezték, én voltam az anyakönyvvezető :D, így, aminek neve van, azt Apuka legnagyobb bánatára nem lehet nálunk megenni... :D:rohog::rohog: Most próbál kérni a szomszédoktól egy nyúlketrecet Albertnek...! Ugrott Apuka ünnepi ebédje...! :D:D:rohog::rohog::rohog:
Apukának ha mákja van, akkor abban a ketrecben lakik nyúl, és ha kellő titokban tartja, hogy ott lakott nyúl, akkor nyúlvacsora még lehet. :D:D:rohog:
Névtelen nyúlvacsora, Albertet pedig üdvözlöm, a gyerkőcüknek meg nagy pusszancs a zorczájukra. :dr_31::dr_156:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Igéretemhez híven szépen megrajzoltam az karácsonyfát, és szépen ráraktam csomagocskákra. :D Aztán amikor eljött az ideje, akkor kiszedtem csomagocskák rajz alól és bontogattam. :D
Ebből egyet, ami különösen kedves számomra, megosztom veletek. Mátétól kaptam egy szívet-lelket melengető, nagyon szépen megírt karácsonyi képeslapot. :D:D:D

:dr_24::dr_24::dr_24: Kedves Máté, köszönöm szépen a szívhez szóló ajándékot :dr_24::dr_24::dr_24:
 
Oldal tetejére