A nap vicce

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
<small>[FONT=Times New Roman, Times, serif]<small>Illemórán a tanár a következő kérdést teszi fel a diákoknak:
- Ha egy előkelő családból származó, tanult lánynak udvarolsz, és elviszed vacsorázni, mit mondasz, amikor az étteremben ki kell menned a WC-re?
Az egyik diák így felel:
- Bocsi, de pisilnem kell!
- Ez nagyon illetlen! - mondja a tanár.
Erre egy másik tanuló:
- Ne haragudj, ki kell mennem a WC-re, mindjárt visszajövök!
- A WC említése vacsora közben elég udvariatlan dolog. - jegyzi meg a tanár.
Egy harmadik diák is megpróbál válaszolni:
- Azt mondanám: Ne haragudj, egy pillanatra ki kell mennem, hogy kezet rázzak egy jó barátommal, akit remélem, a vacsora után neked is bemutathatok! </small>
[/FONT]</small>
 

blaci

Őstag
Rendőrfőnök:
- Holnap szépen öltözzenek fel, megyünk a Figaro házasságára.
Másnap a rendőrök kiöltözve megjelennek, csokrokkal, tortával.
A főnök ordít rájuk:
- Barmok, operába megyünk, nem lakodalomba.
Az egyik közlegény megszólal:
- Hú, de intelligens lett! A múltkor ki a franc jött gumicsizmában, pecabottal a Hattyúk tavára?
 

borka

Őstag
Székely bácsika Pestre utazik a rokonokhoz látogatóba, és a fiára bízza a gazdaságot arra az időre, amíg távol lesz. Ahogy visszatér, a fia már várja a lovaskocsival a vasútállomáson. Elindulnak haza, és beszélgetni kezdenek. Azt mondja az öreg: -Minden rendben volt, fiam? -Igen apám. -Semmi baj nem történt? -Semmi apám. Az öreget nem hagyja nyugodni a dolog, és tovább faggatózik: -De tényleg semmi baj sem történt? -Hát... Eltört a villa nyele. -Eltört a villa nyele? Hogyan tört el a villa nyele? -Hát, mikor vittem a kutyát elásni... -Miért, megdöglött a kutya? -Igen. -Hogy történt? -Letaposták a lovak és a tehenek... -Letaposták? Hogy-hogy letaposták? -Megriadtak, amikor kigyulladt az istálló. -Kigyulladt az istálló!? Mitől gyulladt volna ki az istálló!? -Hát apám, átfújta a szél a zsarátnokot a nagyházról... -Hát az is leégett!? -Igen, de a macska a hibás. -Már hogy lenne a macska a hibás? -Felborította a gyertyákat, amikor ravataloztuk a nagymamát. -Meghalt a nagymama??! Dehát... -Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor édesanyám megszökött a postással........... -Megszökött a postással?! Hát akkor minden rendben van fiam. -Hát ezt mondtam én is. </pre>
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
A Duna tévések lemennek vidékre, hogy bemutassák, hogyan élnek ott az emberek, hogy telik egy nap falun.

 Megkérik az egyik paraszt bácsit, hogy mesélje el, mit szokott csinálni, reggeltől estig.
– Hát, hajnalban fölkelek, oszt megiszok egy kupica pályinkát...

– Állj, állj, ez így nem lesz jó! Csak nem mondhatjuk a nézőknek, hogy maguk már korán reggel ivással kezdik a napot.
 Tudja mit? Mondja helyette azt, hogy fölkel, és elolvassa az újságot.
 Na, tessék. Fölvesszük újra.
..
________________________________

Hát, hajnalban fölkelek, oszt elolvasom az újságot. Adok enni a malacoknak, oszt kiolvasok még egy újságot. Délelőtt kint dolgozgatok a fészerben, oszt kiolvasok közbe két-három könyvet. Délben ebédhez elolvasok két magazint, aztán ebéd után körbejárom a birtokot.
 Közben elolvasok még egy könyvet. Este behajtom az állatokat, aztán kiolvasom az esti újságot. Utána átmegyek a könyvtárba, ott együtt olvasgatunk a haverokkal, de az csak 10-ig van nyitva. Utána még át szoktunk menni a Józsihoz, mert annak ba...meg saját nyomdája van...
 

tímeácska

Őstag
A Duna tévések lemennek vidékre, hogy bemutassák, hogyan élnek ott az emberek, hogy telik egy nap falun.

 Megkérik az egyik paraszt bácsit, hogy mesélje el, mit szokott csinálni, reggeltől estig.
– Hát, hajnalban fölkelek, oszt megiszok egy kupica pályinkát...

– Állj, állj, ez így nem lesz jó! Csak nem mondhatjuk a nézőknek, hogy maguk már korán reggel ivással kezdik a napot.
 Tudja mit? Mondja helyette azt, hogy fölkel, és elolvassa az újságot.
 Na, tessék. Fölvesszük újra.
..
________________________________

Hát, hajnalban fölkelek, oszt elolvasom az újságot. Adok enni a malacoknak, oszt kiolvasok még egy újságot. Délelőtt kint dolgozgatok a fészerben, oszt kiolvasok közbe két-három könyvet. Délben ebédhez elolvasok két magazint, aztán ebéd után körbejárom a birtokot.
 Közben elolvasok még egy könyvet. Este behajtom az állatokat, aztán kiolvasom az esti újságot. Utána átmegyek a könyvtárba, ott együtt olvasgatunk a haverokkal, de az csak 10-ig van nyitva. Utána még át szoktunk menni a Józsihoz, mert annak ba...meg saját nyomdája van...

Valaki nem tud a Budai Gyermekkórház közelében egy jó kis könyvtárat? :D Úgy olvasnék egy jót! :D:rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Valaki nem tud a Budai Gyermekkórház közelében egy jó kis könyvtárat? :D Úgy olvasnék egy jót! :D:rohog::rohog:

Egy Örkény ötperces novellával is beérném... Na, azért egy Erdély trilógiát nem vállalnék be... :rohog:
Csigukám, könyvtár mindenhol van, tudvalévő, művelt népség vagyunk :rohog:. De ha könyvtár nincs is a közelben, a sarkon legalább egy újságos biztos akadik, egy jó magazint biztos tudsz venni. :dr_31: Jó olvasást! :D Jah, nyomdától azért óvnék/nálak :laz::rohog:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nyuszika találkozik az erdőben a medvével, és így szól:
– Képzeld medve, tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk, és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: Nyuszikám, mindenem a tiéd! Medve hallod, ha ott lettél volna, még a hűtőt is el tudtuk volna hozni!!! :)
 

tímeácska

Őstag
Nyuszika találkozik az erdőben a medvével, és így szól:
– Képzeld medve, tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk, és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: Nyuszikám, mindenem a tiéd! Medve hallod, ha ott lettél volna, még a hűtőt is el tudtuk volna hozni!!! :)

Ez nagyon :rohog::rohog::rohog:
 

borka

Őstag
Szergej óriási monoklival a szeme alatt jelenik meg a munkahelyén.
Kollégái kérdezgetik, mi történt vele.
- Tegnap szakszervezeti gyűlés volt és Tamara, aki előttem ült, felállt,
hogy felszólaljon. Ekkor észrevettem, hogy a szoknyája becsípődött a
fenekébe és kihúztam.
Erre akkora pofont adott, azt hittem, az épület szakadt rám.
Pár hét múlva......... Szergej, ha lehet, még nagyobb monoklival jelenik meg.
Ismét kérdezgetik a kollégái, mi történt.
- Tegnap szakszervezeti gyűlés volt és Tamara, aki előttem ült, felállt,
hogy felszólaljon. Ekkor Nyikolaj, aki mellettem ült, észrevette, hogy a
szoknyája becsípődött a fenekébe és kihúzta. Én viszont tudtam, hogy
ezt nem szereti,- ezért visszadugtam.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Székely házaspár tesz vesz, készülődnek a lefekvéshez, egyszer az öregúr kimegy az udvarra, majd kis idő múlva visszajön, de tiszta nedves a nadrág szára.
Az asszony megkérdi:
- Esik?
Az öreg válasza:
- Nem, fúj...
 
Oldal tetejére