FreeStyle Libre

Zsuzska19

Új tag
Virgil!
Neked mikor érkezett meg tőlük a megrendelt szenzor? Én már több mint két hete rendeltem meg, és még nem jött meg...
 

bony1

Új tag
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni FreeStyle Libre- vel kapcsolatban.Röviden: orvosom javasolta, megrendeltem /németből ebay/,5 nap alatt megkaptam, nem tudom használni.Ennyi.
Németül van ezt még csak kiszótároznám /nincs angol rajta /de mg/dl ben mér, ezt sem lehet állítani,ráadásul én az app-ot sem találom hozzá az áruházban.
Előre is köszönöm, ha tudtok jó tanáccsal szolgálni.
 

krisz_2011

Aktív tag
Szia! A youtube-on számos videót találsz, ahol meg tudod nézni, hogyan kell használni (főleg angolul). Ha mg/dl osztod 18-al megkapod az értéket mmol/l-ben. A megfelelő mértékegységhez Angliából kellett volna rendelned...
App-al nem tudok szolgálni, de ha a számítógépre töltéshez szükséges szoftvert érdekel, írj privben. Bár nekem csak angol nyelvű van, nem tudom, hogy a német nyelvű olvasóval hogyan kommunikál. Ingyenes appokat amúgy láttam az interneten, de hogy az mennyire megbízható, nem tudom.
 

bony1

Új tag
Szia! A youtube-on számos videót találsz, ahol meg tudod nézni, hogyan kell használni (főleg angolul). Ha mg/dl osztod 18-al megkapod az értéket mmol/l-ben. A megfelelő mértékegységhez Angliából kellett volna rendelned...
App-al nem tudok szolgálni, de ha a számítógépre töltéshez szükséges szoftvert érdekel, írj privben. Bár nekem csak angol nyelvű van, nem tudom, hogy a német nyelvű olvasóval hogyan kommunikál. Ingyenes appokat amúgy láttam az interneten, de hogy az mennyire megbízható, nem tudom.

Köszönöm.
 

Zsuzska19

Új tag
Kedves Fórum tagok!
Vigyázzatok, a londoni Hesperus Medicine cégtől ne rendeljetek!!!! Csúnyán megjártam, nem küldik a megrendelt és kifizetett Free Style Libre packot. Nem válaszolnak semmire! Legyetek körültekintőbbek mint én...
 

Zsuzska19

Új tag
Kedves Fórumozók!

Tudja valaki, hogy a szenzor működik-e telefonra letölthető app-pal, ha igen milyen app az, play áruházból tölthető-e le, és milyen telefon szükséges hozzá? Avagy mindenképpen szükséges a scenner hozzá.
 

Bett

Új tag
Szomorú tapasztalatról szeretnék beszámolni Freestyle libre terén. Sajnos a lányom allergiás lett a szenzor ragasztójára, ami nagyon csúnya, heves bőrreakcióval jár. Mivel magával az eszközzel a tapasztalataink rendkívül jók, nagyon kellemetlenül érintett ez a probléma. Mind az optimális cukorok, mind a sokkal jobb életminőség elérésében rengeteget segített. Utánanéztem, hogy másoknál jelentkezett-e hasonló és bizony kiderült, hogy általában az 5. szenzor után, egyre durvább tünetekkel viszonylag gyakori. Még kísérletezünk különféle köztes anyagok beiktatásával, de az eddigi kísérletek (folyékony kötszer, Mepore film) nem vezettek eredményre. Összességében azoknak, akik most állnak a beszerzés előtt, azt tudom tanácsolni, hogy amennyiben az első 2 szenzor megfelelő, első körben csak 5 szenzort vegyen meg ezután. Ha ezeknél nem jelentkeznek allergiás tünetek, akkor rendeljen tovább, így nem marad készleten semmi.
Szomorú tapasztalatról szeretnék beszámolni Freestyle libre terén. Sajnos a lányom allergiás lett a szenzor ragasztójára, ami nagyon csúnya, heves bőrreakcióval jár. Mivel magával az eszközzel a tapasztalataink rendkívül jók, nagyon kellemetlenül érintett ez a probléma. Mind az optimális cukorok, mind a sokkal jobb életminőség elérésében rengeteget segített. Utánanéztem, hogy másoknál jelentkezett-e hasonló és bizony kiderült, hogy általában az 5. szenzor után, egyre durvább tünetekkel viszonylag gyakori. Még kísérletezünk különféle köztes anyagok beiktatásával, de az eddigi kísérletek (folyékony kötszer, Mepore film) nem vezettek eredményre. Összességében azoknak, akik most állnak a beszerzés előtt, azt tudom tanácsolni, hogy amennyiben az első 2 szenzor megfelelő, első körben csak 5 szenzort vegyen meg ezután. Ha ezeknél nem jelentkeznek allergiás tünetek, akkor rendeljen tovább, így nem marad készleten semmi.
Szia Krisz!

Én most rendeltem 12 éves fiamnak, remélem nem lesz vele gond. A jó hír , hogy 2018 év elején Angliában bevezetnek egy másik mérőt, amit úgy olvasok,hogy 24 órás, ez is egy lehetőség lesz. nemauramedical.com/sugarbeat/ és tűszúrás nélkül mér.
Üdv
Bett
 

krisz_2011

Aktív tag
Szia Krisz!

Én most rendeltem 12 éves fiamnak, remélem nem lesz vele gond. A jó hír , hogy 2018 év elején Angliában bevezetnek egy másik mérőt, amit úgy olvasok,hogy 24 órás, ez is egy lehetőség lesz. nemauramedical.com/sugarbeat/ és tűszúrás nélkül mér.
Üdv
Bett
Szia! Köszönöm! Én is olvasgatom, bár úgy tűnik, hogy ezzel a szenzorral leginkább a 2-es típusú cukorbetegeket célozták meg. Meglátjuk majd az első tapasztalatokat, hátha mégis megfelelő lesz... És 24 órás váltásban nem okoz majd allergiát...
 

Renáta01

Új tag
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni FreeStyle Libre- vel kapcsolatban.Röviden: orvosom javasolta, megrendeltem /németből ebay/,5 nap alatt megkaptam, nem tudom használni.Ennyi.
Németül van ezt még csak kiszótároznám /nincs angol rajta /de mg/dl ben mér, ezt sem lehet állítani,ráadásul én az app-ot sem találom hozzá az áruházban.
Előre is köszönöm, ha tudtok jó tanáccsal szolgálni.
Szia!

A diaball.hu oldalon át tudod váltani a mért értéket. Úgy tudom androidos telefonhoz több app is van...
 

krisz_2011

Aktív tag
Szia!

Máshonnan nem lehet szenzort rendelni? Csak az ebay-en? Köszi!
Szia! Legjobban akkor jársz, ha van külföldön élő ismerősöd, aki regisztrálhat az Abbotthoz és segít a beszerzésben. Egyébként az Abbott Freestyle Libre használók csoportjában is hasznos infókat kaphatsz a Facebookon.
 

Kocsis Tibor

Új tag
Külföldről rendeltem FreeStyle LIBRE Sensort. Sőt, szenzorokat... Úgy lett a legjobb az ára, hogy 14 darabot rendeltem. Nem vagyok tisztában ennek a fórumnak a szabályaival, de lehet itt esetleg felhasználókat találni, akiket érdekel ebből néhány darab? 2018 október 30.-ig lehet felhasználni és kb. 2 hét mire megérkezik.
 

bony1

Új tag
Külföldről rendeltem FreeStyle LIBRE Sensort. Sőt, szenzorokat... Úgy lett a legjobb az ára, hogy 14 darabot rendeltem. Nem vagyok tisztában ennek a fórumnak a szabályaival, de lehet itt esetleg felhasználókat találni, akiket érdekel ebből néhány darab? 2018 október 30.-ig lehet felhasználni és kb. 2 hét mire megérkezik.

Szia.Engem érdekelme mennyibe kerül darabja?
 

SzederVica

Új tag
Sziasztok!
Én használom a Freestylelibret egy éve.Külföldi ismerős juttatja el hozzám,így 20ezer alatt ,,megúszom".Egy szenzor 14 napig működik.
Nem rég érkezett meg SanFranciscoból a NigthRider GluCon amit a szenzorral erősítve Glimp alkalmazással és Smartwatch 3 okos órával folyamatosan látom a vércukor mozgását.
Éjjel a GluCon érzékelő alkalmazását használom amit 4.4-14 közötti értékre állítottam be.Ha eléri a cukrom az alsó határt riaszt a telefonom!Így egy jó ideje nincs hypó nyugodtan alszom.
Drága de egy teljes értékű élethez sajnos nincs más opció.
Ha van kerdeß: Facebook : freeFreestylibret használók nyugodtan írjatok ha van kérdés.
De ott sok Információt megosztok és tapasztalatot.
Zárt csoport így jelentkezni kell.
 

Csatolások

  • 20171222_112927.jpg
    20171222_112927.jpg
    1.4 MB · Olvasás: 4
Oldal tetejére