Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

Kedves Ili !

Megtaláltam a címet,vagy írjál nekik,vagy telefonálj.
Lilly Hungária Kft.

1075 Budapest

Madách Imre út 13-14. (VII. emelet)

Tel.: +36-1-328-5100

Fax: +36-1-328-5101

E-mail: web_hungary@lilly.com

Lilly Hungária Kft.

1439 Budapest

Pf. 622. Nyugodtan keresd őket,hiszen ők vannak érted.Mindent mondjál el panaszkodj nekik,és kérj Pent tőlük.Szép estét kívánok.
Nagyon aranyos vagy, hálásan köszönöm!
 

Csatolások

  • 20210920_103417.jpg
    20210920_103417.jpg
    298.4 KB · Olvasás: 3

Vitamin

Aktív tag
Sajnos mindegyik inzulin gyártó kínosan ügyelt arra, hogy a másik gyártó terméke ne legyen használható az ő tollával.
Úgyhogy én azt javaslom olyat vegyél (mást nem is fognak felírni receptre) ami a választott inzulinodhoz jó.

A NovoPen 4 nem tud fél egységet a Luxura azt hiszem tud. Ha kevés inzulint használtok és nagyon pontosan szeretnétek adagolni lehet ez is számít.
 
A HumaPen Luxura Burgundy és a HumaPen Luxura Champagne Lilly gyártmány, de szerintem a NovoPen 4 is kompatibilis minden inzulin patronnal.
04 19 21 06 03 006
04 19 21 06 03 007
ISO kód a két humapenhez.
Nagyon kedves vagy! Az a baj, hogy ezt én is tudom, de a szakrendelő nem hajlandó felírni. Persze, nem adom fel!
 

Mártika7

Új tag
A férjem 20 éve inzulinos cukorbeteg. Az elmúlt hetekben tönkrement az inzulin adagoló tolla, de hiába kért a szakorvosától, nem kapott. Állítólag azért, mert nekik nincs. Kérdésem: akkor mégis hogyan lehet hozzájutni? Gyógyszertárban nem árulnak, a gyógyászati segédeszközök boltjában sem kaptunk. Utoljára 7 évvel ezelőtt kapott egy ilyen tollat az akkori kezelőorvosától, de azóta onnan elköltöztünk. Mit tehetünk, ha nem akarunk 20000 ft körüli összegért vásárolni inzulinos tollat? Valaki tudja a választ?
Fel kell receptre íratni a diabetológián. 5 évente kellene cserélni de ha jó akkor nem kell. Jóval olcsóbb. Segédeszköz boltba beváltják a receptet.
 

Mártika7

Új tag
Miért nem írják fel? Öt évente kellene cserélni. Nekem Novo Pen 4 van most. Ne add fel! Ha jár akkor kérd! Már pedig jár. Sokkal olcsóbb mint támogatás nélkül. Sok sikert!
Remélem sikerült receptet kapnod! Régiek ezek a bejegyzések én most csatlakoztam. Azt hittem frissebbek a hozzászólások.
 

Raymonde

Új tag
A HumaPen Luxura Burgundy és a HumaPen Luxura Champagne Lilly gyártmány, de szerintem a NovoPen 4 is kompatibilis minden inzulin patronnal.
04 19 21 06 03 006
04 19 21 06 03 007
ISO kód a két humapenhez.
https://korkep.sk/cikkek/egyeb/2023/09/27/hogyan-lazithatsz-egy-nehez-munkanap-utan-mikozben-penzt-keresel/
Üdv! A HumaPen Luxura tollak valóban Lilly gyártmányúak és jól ismertek a megbízhatóságukról. A NovoPen 4 szintén egy népszerű választás, mivel kompatibilis a legtöbb inzulin patronnal. Ami a kompatibilitást illeti, érdemes ellenőrizni a patronok ISO kódját, hogy biztosan megfelelő legyen a tollhoz.
 
Oldal tetejére