Kipróbált édesség receptek

Ezt a receptet a májusi diabfórumban láttam, gondoltam kipróbálom (a receptet ide csak kimásoltam onnan). Mirelit epret használva is nagyon finom lett!!! Ajánlom mindenkinek :)

Diabetikus epres joghurttorta (4 főre)

Hozzávalók:
3 tojás
édesítő (eritrit, stevia)
3 evőkanál tönkölyliszt
csipet só
1 teáskanál sütőpor

Az joghurtkrémhez:
4 dl habtejszín
Édesítőpor (eritrit, stevia)
vanília aroma
rum aroma
fél citrom leve
4 dl eperjoghurt (jogobella light v. 0%-os)
3 dkg zselatin
50 dkg eper

Elkészítés
A torta alja:
1. A tojások sárgáját az édesítő kétharmadával krémesre keverjük. A tojások fehérjét kemény habbá verjük, a vége felé a maradék édesítőt is beledolgozzuk.
2. Egyharmadát a bekevert tojássárgájára tesszük, de még nem keverjük el. A liszt egyharmadát rászitáljuk, így nem lesz csomós, majd óvatos mozdulatokkal összeforgatjuk. A maradék habot és lisztet ugyanígy, két részletben keverjük el benne.
3. Egy kapcsos tortaforma alját kivajazzuk. A masszát egyenletesen rásimítjuk. Előmelegített sütőben, közepes lángon (180 ºC-on, légkeveréses sütőben 165 ºC-on) kb. 20 perc alatt megsütjük.

Tortakrém:
1. A behűtött tejszínt kemény habbá verjük, a vége felé az édesítőt is beledolgozzuk. Citromlével és a rumaromával ízesítjük, majd 3 dl joghurtot adunk hozzá.
2. A zselatint a maradék 1dl joghurtba szórjuk, és a tűzre téve folyamatosan kevergetve addig melegítjük, míg teljesen fel nem oldódik a joghurtban.
3. Megvárjuk, amíg langyosra hűl, azután a joghurtos tejszínhabba forgatjuk.
4. A joghurtkrémet egyenletesen a piskótára öntjük. Elsimítjuk, és hűtőszekrényben 1-2 óra alatt megdermesztjük.
5. A tetejét eperrel, citromfűvel díszítjük.

Tápanyagtartalom – 1 szeletben:
Energia: 347,7 Kcal, fehérje: 9,45 g, zsír: 24,3 g, szénhidrát: 23,4 g
 
Ezt a receptet a májusi diabfórumban láttam, gondoltam kipróbálom (a receptet ide csak kimásoltam onnan). Mirelit epret használva is nagyon finom lett!!! Ajánlom mindenkinek :)

Diabetikus epres joghurttorta (4 főre)

Hozzávalók:
3 tojás
édesítő (eritrit, stevia)
3 evőkanál tönkölyliszt
csipet só
1 teáskanál sütőpor

Az joghurtkrémhez:
4 dl habtejszín
Édesítőpor (eritrit, stevia)
vanília aroma
rum aroma
fél citrom leve
4 dl eperjoghurt (jogobella light v. 0%-os)
3 dkg zselatin
50 dkg eper

Elkészítés
A torta alja:
1. A tojások sárgáját az édesítő kétharmadával krémesre keverjük. A tojások fehérjét kemény habbá verjük, a vége felé a maradék édesítőt is beledolgozzuk.
2. Egyharmadát a bekevert tojássárgájára tesszük, de még nem keverjük el. A liszt egyharmadát rászitáljuk, így nem lesz csomós, majd óvatos mozdulatokkal összeforgatjuk. A maradék habot és lisztet ugyanígy, két részletben keverjük el benne.
3. Egy kapcsos tortaforma alját kivajazzuk. A masszát egyenletesen rásimítjuk. Előmelegített sütőben, közepes lángon (180 ºC-on, légkeveréses sütőben 165 ºC-on) kb. 20 perc alatt megsütjük.

Tortakrém:
1. A behűtött tejszínt kemény habbá verjük, a vége felé az édesítőt is beledolgozzuk. Citromlével és a rumaromával ízesítjük, majd 3 dl joghurtot adunk hozzá.
2. A zselatint a maradék 1dl joghurtba szórjuk, és a tűzre téve folyamatosan kevergetve addig melegítjük, míg teljesen fel nem oldódik a joghurtban.
3. Megvárjuk, amíg langyosra hűl, azután a joghurtos tejszínhabba forgatjuk.
4. A joghurtkrémet egyenletesen a piskótára öntjük. Elsimítjuk, és hűtőszekrényben 1-2 óra alatt megdermesztjük.
5. A tetejét eperrel, citromfűvel díszítjük.

Tápanyagtartalom – 1 szeletben:
Energia: 347,7 Kcal, fehérje: 9,45 g, zsír: 24,3 g, szénhidrát: 23,4 g

ha szereted a joghurtalapú édességeket, ezt feltétlenül próbáld ki: https://www.vercukormeres.hu/receptek/?url=gyumolcszsele_poharban a nem diabéteszes párom is imádja :)
 

Vitamin

Aktív tag
Sziasztok,

a cukorpótlókat szerintem két csoportba lehet osztani:

1. csoport: amiről már kiderült hogy káros hatásai vannak
2. csoport: amiről még nem derült ki hogy káros hatásai vannak
 

Vitamin

Aktív tag
1701625509262.pngAz ünnep közeledtével talán aktuális ez a téma: elég nehéz normális csokit venni, a diétás csokik gyakorlatilag uannyi szénhidrátot tartalmaznak. A nem diétások között azonban akadnak gyöngyszemek. Pl ez a pekándiós Suchard is az. Mindössze 33.5 % a szénhidrát tartalma és még jó is.
 

Valaki_mas

Új tag
Csatolás megtekintése 14435Az ünnep közeledtével talán aktuális ez a téma: elég nehéz normális csokit venni, a diétás csokik gyakorlatilag uannyi szénhidrátot tartalmaznak. A nem diétások között azonban akadnak gyöngyszemek. Pl ez a pekándiós Suchard is az. Mindössze 33.5 % a szénhidrát tartalma és még jó is.
Ha valaki cukorbeteg, annak szerintem el kellene felejtenie az (ilyen) edessegeket (is). A betegseg (2-es tipus) eppen a helytelen taplalkozas miatt alakul ki. Ha az ember pedig ezen nem valtoztat (hogy meggyogyuljon), akkor a betegseg valoban kronikus, progressziv marad
Ha valaki megis edeset akar enni, ehet peldaul egy keves alacsony szenhidrattartalmu gyumolcsot.
 

Vitamin

Aktív tag
Ezzel teljesen egyet értek. A többségnek azonban nem megy egyik pillanatról a másikra az édességek elfelejtése. Azoknak jó alternatíva lehet a szénhidrát mennyiség csökkentése, a kevesebb cukor még mindig jobb mint elindulni a cukorpótlós termékek irányába, amikről ma már rengeteg kutatás kimutatta mennyire károsak.
 
Oldal tetejére