mindenkinek

Sziasztok,

Ha minden jól megy akkor mi is megyünk Rékával, meg anyukámmal, és a húgommal, szóval mi csajos napot tartunk a Symában (már ha egyáltalán olvassa még ma este valaki ezt a topicot) :)
Remélem sok fórumozóval sikerül megismerkednünk! :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagyon jó volt találkozni veletek, és szuper volt megismerkedni személyesen azokkal, akikkel eddig csak a fórumon "találkoztunk":D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok,

Ha minden jól megy akkor mi is megyünk Rékával, meg anyukámmal, és a húgommal, szóval mi csajos napot tartunk a Symában (már ha egyáltalán olvassa még ma este valaki ezt a topicot) :)
Remélem sok fórumozóval sikerül megismerkednünk! :D
... És mi nem találkoztunk? Sikerült valakivel összefutnod?
 

tubi

Aktív tag
hát nagyon jó volt a tali, és Ricsi cukrának is szuper jót tettetek: fogalmunk sem volt, mennyi volt az ebéd, mégis 4,7 és 7,2 közt volt egész nap a cukra :) találkozzunk gyakrabban ;) de nem csak ezért ;) Krisz - nekem is eszembe jutottatok, kár, hogy nem futottunk össze :( legközelebb találkozóhely-megbeszélés, telszámcsere kellene...
 
Sziasztok,

Sajna nem találkoztunk senkivel, ami az én hülyeségem, mert meg kellett volna kérdeznem Tőletek, hogy merre lesztek fellelhetőek:) Majd legközelebb!!!
Egyébként az én kislányom lecövekelt a játszószőnyeg közepén és kb. 1,5 órán keresztül hempergőzött azokkal az ugrálós csacsikkal, úgyhogy nagyon nem mászkáltunk semerre sem.
Legközelebb megkérdezem, hol van a találkahely :D ...és nagyon sajnálom, hogy nem találkoztunk senkivel :(
 

tímeácska

Őstag
Dsida Jenő:

Itt van a szép karácsony

Itt van a szép, víg karácsony,
Élünk dión, friss kalácson:
mennyi fínom csemege!
Kicsi szíved remeg-e?
Karácsonyfa minden ága
csillog-villog: csupa drága,
szép mennyei üzenet:
Kis Jézuska született.
Jó gyermekek mind örülnek,
kályha mellett körben ülnek,
aranymese, áhitat
minden szívet átitat.
Pásztorjátszók be-bejönnek
és kántálva ráköszönnek
a családra. Fura nép,
de énekük csudaszép.
Tiszta öröm tüze átég
a szemeken, a harangjáték
szól, éjféli üzenet:
Kis Jézuska született!

Minden kedves Fórumos Társamnak nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!
 

Csatolások

  • boldog karácsonyt.jpg
    boldog karácsonyt.jpg
    11.9 KB · Olvasás: 4
Oldal tetejére