Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Handert! Napembernek igaza van... erőt vesz magán az ember és elmegy orvoshoz, amiből már kideríthető miért is nem műxik a dolog, pszichés vagy szervi eredetű a baj...
Biztos lelkileg megterhelő lehet, ha kitudódik, de miért tudódna ki? Max. az derülhet ki gyorsan, mivel, hogyan lehet orvosolni a problémát és máris nem lesz ami kiderüljön :) persze lelkileg biztos rossz lehet átélni a kudarcot, de nem kell tovább fokozni... remélem jól látom a helyzetet. A hardboy.hu pont arra hívja fel a figyelmet, hogy sokkal nagyobb baj lehet abból, ha nem tuti forrásból (szakember által felírt) szerzik be a segítséget. Na, az már kitudódhat!
 

szandi55

Új tag
Sajnos nehezen ismerjük be, ha valami nem stimmel. Nem mondom, hogy csak a férfiak, mert még nem tudom, én mit tennék, ha hasonló szégyenhelyzetbe kerülnék. Illetve én talán már okultam a férjem példáján. Néhány éve kicsit rosszabbul kezdett teljesíteni, de tényleg csak kicsit, beszélgettünk róla, hogy elmegy orvoshoz, aztán a tudtom nélkül szerzett valahonnan valami szert, ami néhány hét után vesekövet okozott nála. A kórházban az is kiderült, hogy a teljesítőképessége a cukra miatt nem a régi, így azt is rögtön kezelni kezdték. Nem bántottam, amiért félt elmenni az urológushoz, de megbeszéltük, hogy többet ilyet nem csinál, mert nagyobb is lehetett volna a baj.
 

handert

Új tag
Handert! Napembernek igaza van... erőt vesz magán az ember és elmegy orvoshoz, amiből már kideríthető miért is nem műxik a dolog, pszichés vagy szervi eredetű a baj...
Biztos lelkileg megterhelő lehet, ha kitudódik, de miért tudódna ki? Max. az derülhet ki gyorsan, mivel, hogyan lehet orvosolni a problémát és máris nem lesz ami kiderüljön :) persze lelkileg biztos rossz lehet átélni a kudarcot, de nem kell tovább fokozni... remélem jól látom a helyzetet. A hardboy.hu pont arra hívja fel a figyelmet, hogy sokkal nagyobb baj lehet abból, ha nem tuti forrásból (szakember által felírt) szerzik be a segítséget. Na, az már kitudódhat!

Sziasztok. Engedtem a nyomásnak és felkerestem egy orvost. Bár ne tettem volna. Vagy nem is tudom. Az a lényeg, hogy elpanaszoltam a bajomat, alávetett egy csomó vizsgálatnak, majd kiderült, hogy a vérnyomásproblémáim miatt nem szedhetek vágyfokozót, mert abba bele is halhatok. :( Ezért azt javasolta, hogy próbálkozzak egy sexuálpszihológussal (így kell írni?:confused:). Jövőhétre kaptam időpontot. Rávettem a páromat is, hogy jöjjön velem. Remélem segíteni fog, és nem lesz annyira "ciki"
 

Snidling

Új tag
Örülök hogy írtál a hardboy.hu-ról, mutattam is az uramnak, mivel ő az internetről akart vmi kétes eredetű vágyfokozót rendelni, de hallottam hogy abban akár lehet kábítószer is. Végülis az is jó olyan szempontból hogy elfeledteti a használójával hogy nemáll föl:D, de mégis csak jobb lenne orvoshoz menni az igazi hatás kedvéért
 

ubesz

Új tag
Szerintem az az alapvető probléma, hogy a férfiak többsége nem megy el urulógushoz ,mert szégyenli és csak akkor vesz erőt magán ha már tényleg nagy a baj!
 

Halker

Új tag
ez bizony igy van, utálunk orvoshoz járni.Azért mégiscsak furcsa érzés h egy másik fiú nyulkáll hozzád.Jó persze a nők is járnak nőgyógyászhoz ami valószínűleg kellemetlenebb nekik,huhh nem is tudom h bírják...
 

feszkoom

Új tag
Óvatosan ezekkel a mű dolgokkal, főleg ha ilyen kétes eredetű beszerzési módokkal találkozunk.
Nomeg azt se felejtsük el, hogy nagyon sok oka lehet a merevedési zavaroknak. Cukor betegség például. Ami kialakúlhat túlsúlyos embereknél is, ami még egyéb nem kívánt betegségekhez vezethet. Az egészséges étkezés fontos, persze a mai rohanó világunkban már ez is egyre nehezebb. De ha egy picit odafigyelnénk magunkra sokkal kevesebb problémát generálnánk.
 

Napember

Új tag
Sajnos ez az élet minden területére igaz sajnos. Egyre kevésbé figyelünk oda h mit is csinálunk, és hogyan és ennek persze megvannak a következményei. A potenciazavaroknál az súlyosbítja a helyzet, amiről itt már más is beszélt. A férfiak inkább a neten rendelgetnek csodaszereket, mint hogy egy szakértőt megkérdezzenek h mi is ilyenkor a megoldás.
 

okkker

Új tag
Honnan tudod, hogy hány férfi rendel a neten akármit, és hány férfi fordul szakemberhez?

Hozzám rengeteg potencianövelő reklám érkezik mail-en keresztül, igazából nem is tudom a miértjét... :???: Szerencsére nincs merevedési zavarom, de ha lenne, akkor sem netről rendelnék gyógyszert, orvos megkérdezése nélkül
 

feszkoom

Új tag
Azért ezt ellenőrizni nem egy nagy ördöngősség, tele van a net különböző statisztikákkal. Sajnos sokkal kevesebben mennek el orvoshoz, évről évre. Ha meg nem rendelnének netről, nem lennének zugárusok, hamisítók.
 

feszkoom

Új tag
A másik nagy probléma, hogy mindenből pénzt akarnak csinálni, a következmények nem számítanak. És ez nagy gond. Játszani az emberek egészségével.
 

Tomika42

Új tag
Ismerősöm már befürdött egy hamisítvánnyal, olyan gyomorrontást kapott hogy 2 napig meg sem tudott mozdulni! És a poén hogy nincs baja, "csak úgy" gondolta kipróbálja! Ő sem az orvossal iratta fel, annyit mondhatok!
 

okkker

Új tag
Ismerősöm már befürdött egy hamisítvánnyal, olyan gyomorrontást kapott hogy 2 napig meg sem tudott mozdulni! És a poén hogy nincs baja, "csak úgy" gondolta kipróbálja! Ő sem az orvossal iratta fel, annyit mondhatok!
:???: Csak annyit mondhatok, hogy nem normális... Poénból kipróbálni ilyen szereket nagy felelőtlenségre vall, remélem nem lett maradandó károsodása tőle...
 
Oldal tetejére