Országos Diabétesz Programok

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
D-JUNIOR VILÁGNAP a Millenárison! - november 15

Ismét lesz világnapi rendezvénye a Diabétesz Junior Országos Szövetségnek, amelyre sok szeretettel várnak minden cukorbeteg fiatalt és azok családjait.

A programban szerepel a Diabéteszes Generációk Központja és annak Tanácsadó Testületének bemutatkozása, Dr. Blatniczky László főorvos úr előadása a legfontosabb diabéteszes kutatásokról és kezelésekről, Gyurcsáné Kondrát Ilona dietetikus előadása a mindennapi diétázás és egészséges életmód fortélyairól, és miután a Diabétesz Junior megvendégelte a résztvevőket egy finom uzsonnával, a kisebb gyermekeket játszóházba hívja, a tizen-, huszonéves fiataloknak pedig egy meglepetés sztárvendéggel kedveskedik. A rendezvény végén elismert diabetológusok, nővérek, dietetikusok és gyakorlott szülők tartanak személyes fogadó órát és tanácsadást "friss-kezdő" cukorbetegeknek, majd zárásként a Diabétesz Junior meghív minden kedves résztevőt a Jövő Háza Kiállításra.

(A rendezvény minden programja ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
Jelentkezés: 30-326-6828, vagy richard.keller@khb.hu)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
14-én sötétedéstől, kék fénybe borul a szabadság szobor!

A nemzetközi kampányhoz csatlakozva kék fénnyel lesz megvilágítva a budapesti Szabadság-szobor 2008. november 14-én, a Nemzetközi Diabétesz Világnapon. Az akció fő célja, hogy nagyobb nyilvánosságot és figyelmet kapjon a cukorbetegség felismerése és kezelése.

Bővebben
 

pumpás

Őstag
2008.december 6.-án Budapesten Télapó ünnepséget szervez a Diabétesz Junior! Ha szeretnél résztvenni ezen a programon jelezzd szándékodat!Tel.:30/347-9942
 

tímeácska

Őstag
2008.december 6.-án Budapesten Télapó ünnepséget szervez a Diabétesz Junior! Ha szeretnél résztvenni ezen a programon jelezzd szándékodat!Tel.:30/347-9942

Én már megtettem... ;-) Ott találkozunk! (Na, ezt aztán már nem engedem magamnak kihagyni! Ha engedi szívecském, ha nem! AKKOR IS OTT LESZEEEEK!!!)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kék fényben a Citadella!

A Magyar Cukorbetegek Országos Szövetsége a nemzetközi kampányhoz csatlakozva kék fénnyel világítja meg a budapesti Szabadság szobrot 2008. november 14-én, a Nemzetközi Diabétesz Világnapon. Az akció fő célja, hogy nagyobb nyilvánosságot és figyelmet kapjon a cukorbetegség felismerése és kezelése. Képek az albumban»
 

Zsu77

Új tag
Február 14.-én a Nyírségi Diabéteszes Gyermekekért és Fiatalokért Egyesület csinál Nyíregyházán egy összejövetelt, onnét tudok róla hogy minket is meghívtak. Azt hiszem hogy elég sok korosztályt lefednek, lesz Bartók Eszter a nagyoknak, arcfestés és miegymás a kicsiknek. Gyertek minnél többen!
<!-- / message --><!-- sig -->
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Második országos "Törp Program"

Családi edukációs hétvége 8 év alatti, diabéteszes gyermekek, szüleik, és testvéreik részére. 8 év alatti frissen felfedezett diabéteszes gyermekes családok jelentkezését is várjuk.

Helyszín, időpont:
2009. május 15. 12 h-tól – május 17. 12 h.ig - Szépalma

Jelentkezési határidő: 2009 április 17.

Bővebben itt olvashatsz róla...
 

pumpás

Őstag
D-JUNIOR GYERMEKNAP A POLUS CENTERBEN!
2009. május 31. 14:00
Polus Center (1152 Budapest, Szentmihályi út 131)
A RENDEZVÉNY MINDEN PROGRAMJA INGYENES, DE A RÉSZVÉTEL FELTÉTELE EGY ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ:
06-30-326-6828
 

pumpás

Őstag
Diabéteszes gyermekeknek és fiataloknak!

Tábor, Tábor, diabétesz Tábor!

Gánt, 2009. júl.27- aug. 2.-ig (35 fő a jelentkezés sorrendjében)
Jelentkezés: 2009 május 20-ig, jelentkezési feltétel: 10.000,-Ft befizetése postautalványon az alábbi címre: HEMEDISZ. Rákóczi u. 67.
Bővebb információt lehet kérni telefonon,(30-347-9942) vagy email-ben: Hemedisz@tvn.hu!
Várom a jelentkezését a régi és új diabéteszes táborozóinknak!

Keresem azokat a fiatalokat, akik szeretnének edukátorként segédkezni a táborban! Érdeklődni :
Nálam vagy email-ben hemedisz@tvn.hu
 

pumpás

Őstag
Diabéteszeseknek!
20 éves Diabétesz buli lesz Veszprémbe, június 6-án!
A Heves Megyei Diabétesz Szövetség külön autóbusszal utazik Egerből, aki szeretne résztvenni a rendezvényen az jelentkezzen nálam május 20-ig. A jelentkezést érkezés sorrendjében fogadom el! Max. 30-főig! köszönöm!
Szeretettel várjuk a jelentkezőket!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Diabéteszeseknek!
20 éves Diabétesz buli lesz Veszprémbe, június 6-án!
A Heves Megyei Diabétesz Szövetség külön autóbusszal utazik Egerből, aki szeretne résztvenni a rendezvényen az jelentkezzen nálam május 20-ig. A jelentkezést érkezés sorrendjében fogadom el! Max. 30-főig! köszönöm!
Szeretettel várjuk a jelentkezőket!

Sziasztok!
Itt olvashattok Pumpás által ajánlott programról. De mi ügye palacsintás-találkozón leszünk... :roll:
 

tímeácska

Őstag
Úgy rémlik, hogy nekem is más progim leszen azon a hétvégén... De mi is lehet az... :mrgreen: Mindegy, nem jut eszembe... :mrgreen: Mivel úgysem dolgozok akkor, úgy döntöttem, elmegyek Kismarosra, körülnézek arra egy kicsit... :mrgreen:;-)
 
Oldal tetejére