Országos Diabétesz Programok

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagyon jó éreztem magam, naná, én mindenhol jól érzem magam. Csak a pocim volt nagyon tele, mert teleraktam kínai kajával. De hála a bowlingnak, egy kicsit sikerült ledolgozni belőle.
 

pumpás

Őstag
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=454><TBODY><TR><TD style="PADDING-TOP: 5px" class=subhead_orange>V. Országos Gyermekdiabetes Nap Székesfehérváron</TD></TR><TR><TD class=newsdate>Hírkategória: [URL="http://www.doki.net/tarsasag/diabetes/hirek.aspx?cid=196"]Gyermekdiabetes Szekció hírei</TD></TR><TR><TD style="TEXT-ALIGN: justify; PADDING-BOTTOM: 5px; VERTICAL-ALIGN: top; PADDING-TOP: 5px" class=t_cell_small_light vAlign=top> A hazánkban élő cukorbeteg gyermekek, szüleik, orvosaik és az őket segítők, - szakasszisztensek, dietetikusok, pszichológusok, edukátorok - ötödik alkalommal ünneplik együtt azt a januári napot, amikor 1922-ben Leonard Thompson 5 éves torontói kisfiú a világon először kapott hasnyálmirigy kivonatot, és aki ezt követően felépült súlyos állapotából.
A 2010. évi emléknap, ahol a gyerekek kapják a főszerepet, Székesfehérváron kerül megrendezésre.

Helyszín: Székesfehérvár, Novotel Hotel
Időpont: 2010. január 16. (szombat) 10-17 óra


Az ünnepnap megrendezésére a MAGYAR DIABETES TÁRSASÁG GYERMEKDIABETES SZEKCIÓ vezetőségétől a székesfehérvári Gyermekdiabetes Gondozó kapott megtisztelő felkérést.

Az egyre nagyobb részvételi arány, a színvonalas előadások, szórakoztató programok, a gyermekek remek produkciói alkalmassá tehetik rendezvényt a nem titkolt távlati cél megvalósítására, hogy ezt a kiváltságos napot a Cukorbeteg Gyermekek Világnapjaként ünnepelhessük.</TD></TR></TBODY></TABLE>[/URL]
 

g_andi

Tag
Sziasztok!Mit tudtok a január 16-án székesfehérvári rendezvényröl?Diabos gyerekek mehetnek szüleikkel,vagy csak a meghívott vendégek?Köszi minden infót!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok!Mit tudtok a január 16-án székesfehérvári rendezvényröl?Diabos gyerekek mehetnek szüleikkel,vagy csak a meghívott vendégek?Köszi minden infót!
Azt sajna nem sikerült még kiderítenem, hogy lehet-e menni meghívás nélkül, szerintem igen. Megpróbálok minél előbb utánanézni, és megírom. Én szeretnék menni, ott tudunk találkozni, szívesen megismernélek benneteket.
 

dg

Őstag
Azt sajna nem sikerült még kiderítenem, hogy lehet-e menni meghívás nélkül, szerintem igen. Megpróbálok minél előbb utánanézni, és megírom. Én szeretnék menni, ott tudunk találkozni, szívesen megismernélek benneteket.


Ez engem is érdekel! Jó lenne összeröffeni! Én is megkérdezem, s amit megtudok, megírom!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ez engem is érdekel! Jó lenne összeröffeni! Én is megkérdezem, s amit megtudok, megírom!
Írtam egy emilt az MDT-nek, remélem hamarosan válaszolnak. Osztán akkor röffenünk. Azért kérdezd meg te is, mert lehet, hogy te előbb jutsz más vonalon válaszhoz.
 

dg

Őstag
Írtam egy emilt az MDT-nek, remélem hamarosan válaszolnak. Osztán akkor röffenünk. Azért kérdezd meg te is, mert lehet, hogy te előbb jutsz más vonalon válaszhoz.


Én annyit tudok tenni, hogy ünnepek után felhívom az itteni diab team egyik oszlopos és tündéri tagját. Hátha Ő többet tud majd!
 

g_andi

Tag
Sziasztok!Megkérdeztem a Karádi doktornőtől/ő szervezi/,hogy lehetne-e menni,de sajnos már betet a létszám, :dr_4:mivel ez országos rendezvény és csak 12-12 gyerek mehet városonként.Mivel a szfvári nagyok fellépnek, mi már nem férünk be a "keretbe".Sajnos ez van.Talán legközelebb.Sziasztok!Szép napot Mindenkinek!
 

dg

Őstag
Sziasztok!Megkérdeztem a Karádi doktornőtől/ő szervezi/,hogy lehetne-e menni,de sajnos már betet a létszám, :dr_4:mivel ez országos rendezvény és csak 12-12 gyerek mehet városonként.Mivel a szfvári nagyok fellépnek, mi már nem férünk be a "keretbe".Sajnos ez van.Talán legközelebb.Sziasztok!Szép napot Mindenkinek!


:-(

Köszönjük, Andi, hogy megkérdezted!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Írtam egy emilt az MDT-nek, remélem hamarosan válaszolnak. Osztán akkor röffenünk. Azért kérdezd meg te is, mert lehet, hogy te előbb jutsz más vonalon válaszhoz.

Sziasztok!Megkérdeztem a Karádi doktornőtől/ő szervezi/,hogy lehetne-e menni,de sajnos már betet a létszám, :dr_4:mivel ez országos rendezvény és csak 12-12 gyerek mehet városonként.Mivel a szfvári nagyok fellépnek, mi már nem férünk be a "keretbe".Sajnos ez van.Talán legközelebb.Sziasztok!Szép napot Mindenkinek!
Közben én is kaptam választ, és sajna tényleg teltház van, ráadásul decemberben lejárt a regisztrációs határidő. Még engem tudnak fogadni (mivel egy fő felnőtt edukátor), de egyeztetés szükséges. Igyekszem minden fontos infot megjegyezni, és átadni.
 

g_andi

Tag
Kedves Kata!Olvastam a F.m. Hírlarba a rendezvényről és örülök,hogy ilyen jól sikerült.Várjuk majd a te élménybeszámolódat is,ha lesz egy kis időd.Milyen előadások voltak? Előre is köszi és szép napot Nektek!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!Olvastam a F.m. Hírlarba a rendezvényről és örülök,hogy ilyen jól sikerült.Várjuk majd a te élménybeszámolódat is,ha lesz egy kis időd.Milyen előadások voltak? Előre is köszi és szép napot Nektek!
Sajna be kell vallanom, hogy nem mentem el. Már szánom-bánom, de akkor szombaton nagyon nem volt hangulatom kimozdulni. Leginkább az aggasztott, hogy egyedül mehetek, és nem találkozhatok veletek, az úgy lett volna kerek, ha együtt vagyunk.
Meg a programot nézve ez inkább egy ünnepség jellegű összejövetel volt műsorokkal, nem pedig előadások sorozata.

Talán nem vesztettünk sokat azzal, hogy nem mentem el, azt hiszem a kedvem is olyan volt, mint az aznapi időjárás, borús, ködös. Pedig reggel még nagyon tanakodtam, hogy útnak eredjek-e, vagy sem.
 

g_andi

Tag
Kedves Kata!Remélem már jobb a kedved.Ne aggodj, biztos fogunk még majd együtt menni v.milyen diabos programra, ahol tapasztalatot cserélhetünk és személyesen is találkozhatunk.Addig is itt a fórumozás lehetősége.Derűs szép napokat és minden jót Neked!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!Remélem már jobb a kedved.Ne aggodj, biztos fogunk még majd együtt menni v.milyen diabos programra, ahol tapasztalatot cserélhetünk és személyesen is találkozhatunk.Addig is itt a fórumozás lehetősége.Derűs szép napokat és minden jót Neked!
Bocsi Andi, most látom, hogy itt írtál nekem.

Én is nagyon várom, hogy egy adandó alkalommal találkozzunk. Várom már nagyon a tavaszt és a jó időt, akkor könnyebben mozdul az ember. Program pedig majd csak lesz valahol. Egy progi tuti biztos, a saját szervezésű diab talink, amire szeretném, ha ti is jönnétek.
 
Oldal tetejére