Országos Diabétesz Programok

Supper!!
Ezek olyan dolgok, aminek nem tudok ellenállni.
Az én ismertetőjelem: egyedül leszek, és elveszett leszek. (kezdetben)

És legszebb báli cipőm lesz rajtam!
 

tímeácska

Őstag
Ennek alapján talán majd felismer valaki minket.:D

ÉN IGEN! ÉN IGEN! :D:D:D[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Már csak azért is érdemes elmenni és regisztrálni mert kapunk feltöltő kütyüt:hurra:

FIGYELEM! A helyszínen regisztrálók adatfeltöltő eszközt (Lite Link Mini USB-t) kapnak ajándékba.:hurra::hurra::hurra::cool:
Borka, és ne feledd, ami nincs lebetonozva, az mozdítható.... :dr_26::dr_113::dr_124:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Osztán Borka még, amint egy őrült Tekenyőssel álarczos bálosdit játszott a zegycsepp banzájon tavaly novemberben. :dr_31::rohog::hurra:
 

Csatolások

  • álarczos bálozók.jpg
    álarczos bálozók.jpg
    192.7 KB · Olvasás: 9

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kezdem magam irigynek lenni...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
Én is lenni irigy, de holnap ha nem esi magát az eső, akkor Mankáék jönnek családostul, bringástul, és és bringatúrázunk 35 km-t Dunaújváros-Mezőfalva útvonalon. :hurra::hurra::hurra:
De ha esik, akkor a sofőr bácsinak adok petákot, és megkérem, hogy vigyen el engem a fonyóba.
Mondjuk Csigukám, ha velem lennél, akkor nem petákolnék, hanem térítenénk, túsz-túszolnánk. :rohog::rohog::rohog:
 

tímeácska

Őstag
Én is lenni irigy, de holnap ha nem esi magát az eső, akkor Mankáék jönnek családostul, bringástul, és és bringatúrázunk 35 km-t Dunaújváros-Mezőfalva útvonalon. :hurra::hurra::hurra:
De ha esik, akkor a sofőr bácsinak adok petákot, és megkérem, hogy vigyen el engem a fonyóba.
Mondjuk Csigukám, ha velem lennél, akkor nem petákolnék, hanem térítenénk, túsz-túszolnánk. :rohog::rohog::rohog:

Most aztán már végképp' irigy lenni Csigunak...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
Nem baj, én is kirándulok holnap... A felső szintre... Az a kiskorúim birodalma... Holnapig kaptak haladék(o)t, hogy a háborús állapotokat megszüntessék... Mert ha nem...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
:rohog::rohog::rohog:
[/FONT]
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Most aztán már végképp' irigy lenni Csigunak...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
Nem baj, én is kirándulok holnap... A felső szintre... Az a kiskorúim birodalma... Holnapig kaptak haladék(o)t, hogy a háborús állapotokat megszüntessék... Mert ha nem...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
:rohog::rohog::rohog:
[/FONT]
Ne má, nem voltál te ilyen :dr_27::dr_314::dr_313::dr_128: házi sárkányos. Mindannyian nálad akartunk gyerkőcök lenni. :dr_31::dr_31::dr_31:
 

tímeácska

Őstag
Ne má, nem voltál te ilyen :dr_27::dr_314::dr_313::dr_128: házi sárkányos. Mindannyian nálad akartunk gyerkőcök lenni. :dr_31::dr_31::dr_31:

Tudod Te, hogy milyen ez a házisárkány... [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
- felmegy emeletre...
- észleli a semmi változást...
- és megszünteti káosz(ot)...
- mint mindig...

De el ne áruld senkinek [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT], mert megtudják a kölkök, hogy a házisárki megint rendet rak úgyis...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
 

borka

Őstag
Igen, Marcsi odaért,de csak az előadások végén találkoztunk össze.Az ismerkedési formaságokon túlesve kellemes beszélgetésbe elegyedtünk. Azért pedig,hogy nem a legszebb báli cipőjébe jött,nem tettünk szemrehányást.:rohog:
Sajnos képekkel nem szolgálhatok,mert a fotómasina vakuja felmondta a szolgálatot:(,mindössze 3 kép készült a helyszínen.
 

Csatolások

  • DSCF1419.JPG
    DSCF1419.JPG
    288.1 KB · Olvasás: 8
  • DSCF1420.JPG
    DSCF1420.JPG
    487.1 KB · Olvasás: 15
  • DSCF1425.JPG
    DSCF1425.JPG
    171.4 KB · Olvasás: 9
Oldal tetejére