Országos Diabétesz Programok

Szóval a tapasztalataimról:

Nagyon-nagyon örülök, hogy elmentem erre az első rendezvényemre. Feldobott az a tudat, hogy nem vagyok egyedül. Így, hogy saját szememmel láttam, jobban elhiszem.
Tetszett mindkét előadás, több, számomra homályos részlet kezd átlátszóvá válni.
Örültem, hogy szívesen fogadtatok. Bárcsak több itteni "ismerősömmel is találkozhattam volna... De majd legközelebb.
Komolyan mondom, hogy teljesen feldobott hangulatban indultam hazafelé.
Eltökéltem, hogy amennyi rendezvényre el tudok menni, arra el is megyek.
Úgy érzem, bátrabb lettem, már nem rettegek a szövődményektől, mert ha jól csinálom a dolgokat, akkor mind később lesznek. (Ha elélek addig persze:)). Szeretném jól csinálni.
Szóval még találkozunk, ebben biztos vagyok :)
 

tímeácska

Őstag
Szóval a tapasztalataimról:

Nagyon-nagyon örülök, hogy elmentem erre az első rendezvényemre. Feldobott az a tudat, hogy nem vagyok egyedül. Így, hogy saját szememmel láttam, jobban elhiszem.
Tetszett mindkét előadás, több, számomra homályos részlet kezd átlátszóvá válni.
Örültem, hogy szívesen fogadtatok. Bárcsak több itteni "ismerősömmel is találkozhattam volna... De majd legközelebb.
Komolyan mondom, hogy teljesen feldobott hangulatban indultam hazafelé.
Eltökéltem, hogy amennyi rendezvényre el tudok menni, arra el is megyek.
Úgy érzem, bátrabb lettem, már nem rettegek a szövődményektől, mert ha jól csinálom a dolgokat, akkor mind később lesznek. (Ha elélek addig persze:)). Szeretném jól csinálni.

Örülök, hogy jól érezted Magad! Bárcsak én is ott lehettem volna... De majd kicsit később!;):)
Szóval még találkozunk, ebben biztos vagyok :)

Remélem is! ;) Máris tudnám figyelmedbe ajánlani a Fórumos talinkat, tudod...:cool::cool::cool:
 

borka

Őstag
Idézet:
Eredeti szerző Marcsi67
Szóval még találkozunk, ebben biztos vagyok :)

Reméljük,hogy ezt nem fenyegetésnek írtad,:rohog:és benevezel a NAGY talira is.
Tudod,minden topik elején ott van.:cool:
S.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Marcsi, nagyon örülök a lelkesedésednek, és hogy jól érezted magad. a diab talin sokunkkal találkozhatsz, az igazi nagy banzáj pedig az Egy Csepp Figyelem világnap, ami minden év novemberében zajlik a Syma csarnokban.

Ha ugyanebben a gatyókában jössz, akkor már mi is megismerünk. :D Ha pedig másik báliruhát öltesz, akkor a közönség segítségét :dr_24: kérjük, mondjuk Borka és Sándor jó lesz közönségnek. :cool::cool::cool:
 

tímeácska

Őstag
Letöltőkét postásbácsi hozza, :) bökőt majd máshonnan szerzek :(

Milyen rendi postásbácsitok van! Bezzeg nekem mindig csak leveleket, meg csekkeket hoz...[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
 

borka

Őstag
Szóval ,aki regisztrálta magát,/szinte mindenki/fog kapni 1 mini letöltő kütyüt,amit majd póstáznak.:D
Amúgy pedig,ha igaz akkor július 1-től,meg lehet majd vásárolni,3700 Ft-ért.
Mindenki kapott egy táskát,/szatyrot/ amibe volt egy ceruza/amit majd felteszek/és 2 db ismertető: Cukorbeteg lettem! legfontosabb tudnivaló cukorbetegek számára.Dr. Fövényi József-tol.
A másik pedig :Diétás tanácsok cukorbetegeknek. Dr. Fövényi József és Székely Katalin tollából.

Paja most is hozta a formáját mindenki megelégedésére.:D

Ricsivel is fontos dolgokról beszélgettünk,amiről majd később írok,mert még egyeztetni kell dolgokat.
 

Csatolások

  • DSCF1442.JPG
    DSCF1442.JPG
    36.5 KB · Olvasás: 11

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Színvonalas orvosi előadások és szűrőprogramok a CBE és a VCE közös DIABETES VILÁGNAP-ján!

2010. november 6-án immár 19. alkalommal rendezi meg közösen a Cukorbetegek Budapesti Egyesülete és a Vasutas Cukorbetegek Egyesülete a már hagyománnyá vált DIABETES VILÁGNAP-ot.

A szervezők Tisztelettel meghívják Önt is a rendezvényre, amelyhez ebben az évben a Diabétesz Generációk Magyarország Alapítvány tagsága is csatlakozik.

BŐVEBBEN
 

pumpás

Őstag
Találkozzunk a Budapesti Vidámparkban!

Budapesti Vidámpark-program a Novo Nordisk Magyarország Kft támogatásával!
(A programhoz alapítványunk (Diabétesz Generációk Magyarország) is csatlakozott,
amely ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Jelentkezés: diabgeneraciok@gmail.com

2010. október 14-én csütörtökön 10-12-ig Sok Szeretettel meghívjuk a cukorbeteg családokat a Budapesti Vidámparkba (1146 Budapest, Állatkerti krt. 14-16), ahol hullámvasút, interaktív játékok és Kovács Áron énekes, műsorvezető várja a kedves vendégeket. Ha valakinek szerepelni is van kedve, a rendezvény végén részt vehet egy kis közös éneklésen a népszerű műsorvezetővel. Az esemény egy kis uzsonnával zárul.
A rendezvény napjára Alapítványunk a gyermekek, fiatalok számára iskolai kikérőt kér. ;-)
Jelentkezés: diabgeneraciok@gmail.com (név, létszám, korösszetétel: gyermek/felnőtt megjelölésével
 
Oldal tetejére