blaci
Őstag
Sziasztok,
Ma én is konkrétan rákérdeztem, és ugyanezt a választ kaptam: kórházban, diabetológián adnak, a gyártók ingyen osztják ezekre a helyekre.
Szia Nofre!
Köszi, hogy megkérdezted!

Ezek szerint én mégsem olyan jó helyre járok, mint ahogy eddig gondoltam...
Üdv.,
Laci ...aki lehet, hogy csak rossz helyre született!

Ui.: Végülis mindegy ám, kifizetem én, nem várom el, hogy ingyen adjanak bármit is...én már annak is örülök és hálás vagyok, hogy egyáltalán lehet venni...




meg sem kapná, ahogy írta is. Azért meg,hogy csak fájditsuk a szívét nincs értelme.
de remélem,hogy lessz még Neked felesleges NovoPen 4-ed is
A gyógyszertárba pedig igen is kiverheted a balhét,hogy Neked 2 szinű Pen-t rendeljenek a 2 féle insulinhoz.
Ráadásul 2 külön keménytokba lakott minegyik.
Nekem most is pontosan így van...
nem is kell az az amúgy tök jó pumpa. Hisz te 100-as vagy, a többiek meg nem!