vércukormérés újra

Zsu77

Új tag
Én sem használom a hüvelyk és mutató ujjam,mert kell dolgozni,na és nagyon kellemetlen,ha belemegy valami savanyú...igaz Melu?:)De nekem a szélekről nem jön vér...én nem értem.Állítólag ott sok erecske van,hát nekem nincs.Viszont teljesen fájdalommentes és nagyon sok vér van mindjárt a rövidrevágott körmeim alatti/előtti (ha érthető) területen.Azt szoktam végigsétálni...Nekem egyszer megbökizték a fülcimpám:semmit nem lehet érezni!:)
 

pusimelu

Őstag
Igaz növényke csíp....nagyon.Én már nem tudom hogy mimet szúrjam,de a mutatóujjam eszembe se jutott.Mindkét kéz 3.-4.-ik újját szúrkálom.
 

Zsu77

Új tag
Húúú.Én a jobbkezemre még nem szántam rá magam.Mert jobb kezes vagyok.De a balkezem 3 ujjacskája bevetésen van!:)
 

tímeácska

Őstag
A kétbalkezesek járnak jól már megint - pl. én :)

Nekem valóban 2 bal kezem van... Ugyanis, két-kezes vagyok... :mrgreen: Néha csak azt veszem észre, amikor írok, hogy valami a látott képben nem stimmel... És ilyenkor rájövök (röpke fél-egy óra alatt...:mrgreen:), hogy már megint a bal oldali bal kezemmel írok... :cool::cool: :mrgreen::mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Nekem valóban 2 bal kezem van... Ugyanis, két-kezes vagyok... :mrgreen: Néha csak azt veszem észre, amikor írok, hogy valami a látott képben nem stimmel... És ilyenkor rájövök (röpke fél-egy óra alatt...:mrgreen:), hogy már megint a bal oldali bal kezemmel írok... :cool::cool: :mrgreen::mrgreen:

Aha.Kedves Sidike és Csigu!És miből gondoljátok,hogy én tudom,hogy melyik a bal és melyik a jobb kezem?Csak azért,mert úgy csinálok?Hát...ami igaz,az igaz.Amióta méricskélek,már nem kell a piros szalag a bal csuklómra!:D:D:D
 

rugach

Új tag
Én sem használom a hüvelyk és mutató ujjam,mert kell dolgozni,na és nagyon kellemetlen,ha belemegy valami savanyú...igaz Melu?:)De nekem a szélekről nem jön vér...én nem értem.Állítólag ott sok erecske van,hát nekem nincs.Viszont teljesen fájdalommentes és nagyon sok vér van mindjárt a rövidrevágott körmeim alatti/előtti (ha érthető) területen.Azt szoktam végigsétálni...Nekem egyszer megbökizték a fülcimpám:semmit nem lehet érezni!:)

Én úgy tudom,hogy az ujjbegy oldalsó részét kell megszúrni épp azért,hogy ne sérüljön annyira a tapintás érzékelés az ujjbegyen, és én így is szoktam venni vért az ujjbegyemből.
 
Oldal tetejére