A mai napom apró öröme...

tímeácska

Őstag
Végre írtam e-mailt annak az Emberkének, akinek már elég régóta szerettem volna, csak egyéb "programjaim" nem engedték... Jó volt kiírni magamból nagyon sok mindent...
 

Zsu77

Új tag
A mai napom öröme az,hogy az 5 éves kisfiam folyamatosan olvas,pedig:nem is iskolás!:D
Szerintem holnap letesztelem a szövegértését,hátha:rolleyes: tovább gyarapodik az örömöm...:rolleyes:
Továbbá,elfogott a remény,hogy ezen képességeim esetleg jól működnek nálam is...esetleg...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai napom öröme, hogy megyek a doktoromhoz kontrollra, és közlöm vele, hogy van egy csigám.

Na Csigu, mitet szólol?

A blogomban van az új diagram és az excel, sasolásra fel!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mai napom apró öröme, hogy nekem pedig 3 igazi kicsi sárgám van és holnap odaadhatom azoknak akik ma nem tudták megkapni :D A csicsóka nekem bejött és szerintem sem csicsókateki vércukoremelés történt! Ezt Meliék is igazolhatják :D
 

blaci

Őstag
Tegnap a MOM –ban találkozhattam Sidildikével, Borkával és férjével, Gabibabával, Melivel és kedves családjával. Na, és persze Katával akivel együtt vonatozhattam oda is és vissza is, a vonat csak döcögöt de az idő az repült, úgy elbeszélgettünk. Remélem nem sok időbe telik majd neki mire kiheveri a velem való utazást.;):roll::cool: Melinek köszönöm a „kicsi sárgát”, most már nekem is van egy igazi!!!;):D:D:D

U.i.: A csicsóka meg biztos hogy jó, annak aki szereti.;):D:D:D (De én is ettem, és az én cukimat se emelte meg.)
 

pusimelu

Őstag
Nekem tegnapi napom öröme van:Találkoztam Tekivel Ildivel Mankával B.Lacival.Akiknek tudtam odaadtam a kicsi sárgát,meg a folyékonyat.Ja és köszönöm a könyvet,Ildikó.
 
Oldal tetejére