A mai napom apró öröme...

Zsu77

Új tag
Pénteken résztvettem egy klassz kis diab-előadáson,nagyon szupi volt,meg a kajci is utána!És beszéltem a fődokival is,aki csípőből lökte a választ és leesett az állam tőle!:DNa,azóta is örülök.Ja!És Teki ma felhívott leosztani!:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Tegnap beszéltem (sms-eztem) Csiguval, és örömmel kürtölöm szét, hogy Kis Csigu, vagyis Máté a hétvégi győri rendezvényen megnyerte a HbA1c versenyt, a legutóbbi 4,7-tel, és a féléves átlagot 4,9-cel.

Nagy-nagy gratula Kis Csugunak és mamájának Csigunak!!!
 

napocska

Őstag
Ügyesek vagytok, Timi, és Máté, büszkék vagyunk Rátok! És szeretnénk, ha ezek a jó értékek fertőzőek lennének, és elkapnánk Tőletek :)
 

Zsu77

Új tag
A kihajtásnak én is roppant mód örvendek :)

Ja,és a nagy tovarohanásban elfelejtettem,hogy mostmárnekemiskedvenc fődoki a másodperc törtrésze alatt felállította a pontos diagnózist.Úgyhogy mostmár nem a sötétben tapogatózva próbálkozom,hanem valóban azt teszem,amit kell!:D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Növényke, ez nálam a mai napom öröme is lehetne :) ÉS AZ IS!!! Nagyon örülök, hogy jó kezekbe kerültél!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Gyerekek :) Ki ne hagyjátok! Borkáék igazi kuriozum-képeket töltöttek fel az albumba! Olimpiai pillanatok: paparazzi-képek :D :D
 
Oldal tetejére