A mai napom apró öröme...

blaci

Őstag
A mai napom nem apró öröme hogy egy szuper jó estét tölthettem itt veletek. Vagyis Borkával, Sidildikével (külön öröm hogy jobban érzi magát és gyógyulgat), Pumpással aki még a barátjává is fogadott. Nagyon köszönöm és még sok ilyet együtt és a többiekkel is...;):roll::D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát sajnálom, hogy nem dőltem veletek. No de írok a Télapónak, hogy kérek egy netet, osztán dőlök veletek.:p:p:p
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kata, ezaz zúj tekid úgy felvan töltvel zenergiáva, mint Te;)
Tényleg nagyon jó volna, ha esténként is itt lehetnél.

Borka! Képzeld el, azok hogy néznek ki, amik nem férnek ide be.
És eccercsak itten leszek veletek esténként, vagy a fiam mellett esténként, amint netezik? He-he. Új levelet írok Télapónak, hogy 2 net kell.
 

blaci

Őstag
Ej-ha! Az tényleg jó lenne Kata! Akkor nem csak este lehetnél itt hanem hétvégén is. Szóval írd az a levélkét minél előbb mert már nincs sok idő aztán várhatunk megint egy évig...;):D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ej-ha! Az tényleg jó lenne Kata! Akkor nem csak este lehetnél itt hanem hétvégén is. Szóval írd az a levélkét minél előbb mert már nincs sok idő aztán várhatunk megint egy évig...;):D:D:D
Egy év???? Kizárt dolog! Hát a húsvéti nyúl akkor mi a kenyérhéjat fog csinálni?:cool::cool::cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Télapó!
Idén karácsonyra netet kérek tőled. Egész évben jó voltam, a néniknek, bácsiknak átadtam az ülőhelyemet, segítettem a buszról leszállni. Ha valaki sietett, előre engedtem a sorban. Mindenkivel kedves voltam, és szót fogadtam a doktor bácsimnak. Ja, és nagyon sokat javítottam a cukor egyensúlyomon, nézd csak meg a HbA1c-met. Mindig rendesen köszöntem, a lábamat megtöröltem mielőtt beléptem volna valahova, és nem köpködtem az utcán.
Teki
 
Oldal tetejére