A mai napom apró öröme...

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Iiiiigen! Éppen itt a lényeg. Nem a postás hozza, személyesen veszem majd át, ha értesítenek hogy megjött a boltba, megyek érte. Tudod, a rutin meg az évek...;):D:D:D
Azért köszi a segítséget mert én meg egyáltalán nem tudok reklamálni, sajnos.;)

Ügyes, okos Laci!!!! Hát, sokan, akik nálam reklamálják az újságot, olvashatnák ezt a fórumot. Na, ők azt mondanák én nem tudok reklamálni. De sajna kell... Képzeld egyszer úgy jött vissza egy újság, hogy a kézbesítő ráírta: Ebbe a házba veszélyes a kézbesítés... - na ehhez szólj hozzá! :D szerinted erre mit lehet mondani ?!?
 

Zsu77

Új tag
Ügyes, okos Laci!!!! Hát, sokan, akik nálam reklamálják az újságot, olvashatnák ezt a fórumot. Na, ők azt mondanák én nem tudok reklamálni. De sajna kell... Képzeld egyszer úgy jött vissza egy újság, hogy a kézbesítő ráírta: Ebbe a házba veszélyes a kézbesítés... - na ehhez szólj hozzá! :D szerinted erre mit lehet mondani ?!?

Hát a következőket:"Pardon.Máris intézkedem!"
Intézkedés:
"-Halló!Megtenné kérem,hogy eltávolítja:
-a kerítésből az áramot
-a kapukilincsből szintén
-a 4 pitbullt a kertből
-az 5 rotweilert az utcáról
-a légpuskát,géppuskát és maroklőfegyvereket az ablakból,no és ha leszerelné:
-a csengőre szerelt detonátort
-a kapuról a szúró és vágó készletet...
nos abban az esetben az újság is bejut,nem csak a kézbesítők darabjai...Köszönöm!!!"
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hát a következőket:"Pardon.Máris intézkedem!"
Intézkedés:
"-Halló!Megtenné kérem,hogy eltávolítja:
-a kerítésből az áramot
-a kapukilincsből szintén
-a 4 pitbullt a kertből
-az 5 rotweilert az utcáról
-a légpuskát,géppuskát és maroklőfegyvereket az ablakból,no és ha leszerelné:
-a csengőre szerelt detonátort
-a kapuról a szúró és vágó készletet...
nos abban az esetben az újság is bejut,nem csak a kézbesítők darabjai...Köszönöm!!!"

Köszi Növényke :) Ezt szó szerint fogom idézni! :D :D
 

blaci

Őstag
Képzeld egyszer úgy jött vissza egy újság, hogy a kézbesítő ráírta: Ebbe a házba veszélyes a kézbesítés... - na ehhez szólj hozzá! :D szerinted erre mit lehet mondani ?!?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na, hát erre mondják hogy "Nem semmi!"

Köszi én is Növénykének a segítséget, ez valószínűleg megoldaná a problémát, én biztos nem tudtam volna ilyen találóan megfogalmazni.;):D:D:D

De ugye ez nem személyes tapasztalat, kedves Növényke? Vagy kézbesítő is voltál talán...;)
 

Zsu77

Új tag
Voltam valami olyasmis,és a rémálmom a kóbor,vagy kiszabadult kutyák voltak,no meg az épp sétáltatás alatt állók.Nem tudom miért,de hivatalból kiszimatolják,hogy mit is dolgozok épp.Most,hogy már nem csinálom a világ legnagyobb kutyája mellett is elmehetek a bicajjal ezerrel,rám se bagózik.Akkor még egy kis kotorék is ideggörcsöt kapott ha meglátott...Pedig ugyanaz a bicaj...:shock:
 

borka

Őstag
Hát a következőket:"Pardon.Máris intézkedem!"
Intézkedés:
"-Halló!Megtenné kérem,hogy eltávolítja:
-a kerítésből az áramot
-a kapukilincsből szintén
-a 4 pitbullt a kertből
-az 5 rotweilert az utcáról
-a légpuskát,géppuskát és maroklőfegyvereket az ablakból,no és ha leszerelné:
-a csengőre szerelt detonátort
-a kapuról a szúró és vágó készletet...
nos abban az esetben az újság is bejut,nem csak a kézbesítők darabjai...Köszönöm!!!"

Nocsak-nocsak,:rolleyes: Növényke kezd magához térni,régen kaptunk ilyen frappáns választ.:D:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

borka

Őstag
Képzeljétek el a mai napon világsztárok lettünk,(Sándorral),Persze elég nagy botrányt kevertünk világszerte,mert mi voltunk a MIKULAS egyetlen kiválasztotjai ,ajánkozást illetően.Minden média velünk foglalkozik. Köszönhető: Nofre, alias Sidildi Lajhárka - nak. Ez úton is köszönjük.
Laci: nem csak Te vagy média stárrrrrrrr.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
He-he, úgyláccik' sokan vagyunk egyedüli mikulás kiválasztottak. Baromi jó volt magamat látni, és jó tudni, hogy ezt többen átélhettétek, mert ti is médiasztárok lehettetek. Köszi Sidike, hogy szóltál a zzérdekünkben a télapónak.
 

borka

Őstag
He-he, úgyláccik' sokan vagyunk egyedüli mikulás kiválasztottak. Baromi jó volt magamat látni, és jó tudni, hogy ezt többen átélhettétek, mert ti is médiasztárok lehettetek. Köszi Sidike, hogy szóltál a zzérdekünkben a télapónak.

Sokan vagyunk?:rolleyes: A mai napi mail- jaim csak erről szólnak, nem győzöm őket töröni. Végigsöpört ez a hullám egész Hunnián.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai napom öröme, hogy tegnap találtam egy csigát. Megkérdeztem tőle, hogy hová ez a sebes rohanás? Mondta, hogy megy csicsikálni, mert nagyon sokat csúszott-mászott, és ki kell pihennie magát, mert másnap rengeteg dolga lesz, mert valamiféle fórumba kell igyekeznie.
 

blaci

Őstag
Mai napom öröme, hogy tegnap találtam egy csigát. Megkérdeztem tőle, hogy hová ez a sebes rohanás? Mondta, hogy megy csicsikálni, mert nagyon sokat csúszott-mászott, és ki kell pihennie magát, mert másnap rengeteg dolga lesz, mert valamiféle fórumba kell igyekeznie.

De jó!
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Az eredeti pont passz rá,de a stílust megválaszthatja.Én preferálom hozzá a bluesos,meg a rockos változatot is!
 
Oldal tetejére