A mai napom apró öröme...

steveray

Új tag
Ebből is látszik, hogy a jó kislányoknak ez jut, a rosszaknak meg NET... vagy mégsem??? Lehet, hogy valamit mégis elszúrtál?

Manapság ki dönti el, hogy ki jó és ki nem? Mi az, hogy jó? Nem csak minden változik (mozog - pantha rei), de minden viszonylagos is (relativitás)... mihez képest???
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ebből is látszik, hogy a jó kislányoknak ez jut, a rosszaknak meg NET... vagy mégsem??? Lehet, hogy valamit mégis elszúrtál?

Manapság ki dönti el, hogy ki jó és ki nem? Mi az, hogy jó? Nem csak minden változik (mozog - pantha rei), de minden viszonylagos is (relativitás)... mihez képest???

Most megkérdezném, hogy ezt értelmeznem kell valahogy, vagy inkább lépjek tovább?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai napom öröme, hogy a gyárkapuban várt a Télapó, és a Krampusz, és mindkettőtől kaptam szaloncukorot, amit az irodában be is faltam, mert hipoztam.
(Micsoda véletlen egybeesés!!!)
 

Zsu77

Új tag
Mai napom öröme, hogy a gyárkapuban várt a Télapó, és a Krampusz, és mindkettőtől kaptam szaloncukorot, amit az irodában be is faltam, mert hipoztam.
(Micsoda véletlen egybeesés!!!)

Hát a Télapó mindig tökéletesen időzít!Nem tudtad?;)
De én is nagyon örülök a szerencsédnek!:D
 

rgyörgy

Új tag
Reméltem, hogy meglepődsz! HíresNevesMédiaSztár :) :)


<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> <!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
Fel vagyok háborodva, dühös vagyok, Pont neki…. Milyen alapon? Én jobban megérdemeltem volna. Csalódtam a mikibácsiban. Követelem, MONDJON LE. Mivel nem én vagyok a kiválasztott, alkalmatlan a feladatai elvégzésére Pfújjjj….<o></o>
 

blaci

Őstag
Jaj…:roll::D:D:D

Ööö…nem Alapon hanem Sárbogárdon, Alap az tőlünk kb. 13 km-re van.;):D:D:D

térképke.jpg

:D:D:D :D:D:D :D:D:D

Kedves, okos, nagyon bölcs Mikibácsi csak tudja, meg aztán már jó előre leírtam hogy én hiszek ám a Mikulásban…biztos olvasta a fórumot.;):D:D:D Meglepetést azt küldött de amit kértem azt nem, úgyhogy ennyivel kell beérnem, de azért örültem ám néki.;) (Igaz, nem csak rajta múlott azért…úgyhogy megtartjuk, várjuk majd jövőre is.)
Írtam is a Jézuskának, hátha…;):D:D:D

U.i.: Ha meg akkor se lesz itt amit vártam, akkor aztán botrány lesz a „Blama Lujzi” téren, ott Nagyfaluba…de ez már egy másik történet…:D:D:D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hát én kíváncsi lettem, mi lett volna az amit kértél és nem kaptál meg! És ha jövőre sem... nnnnaaaaaa! Mit nem kaptál meg? :)
 

blaci

Őstag
Hát én kíváncsi lettem, mi lett volna az amit kértél és nem kaptál meg! És ha jövőre sem... nnnnaaaaaa! Mit nem kaptál meg? :)

Nézzünk oda, a kis kíváncsi...;):D:D:D
Na de azért elárulom ám...egy hangkártya a gépembe, egy olyan igazi, jó fajta.;) Megrendeltem úgyhogy van még remény, nem adom fel...bízom benne hogy jövő héten már itt lesz és nem kell várni egy évet.;):roll::D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Akkor jó! Csak nehogy lenyúlják a felét postások :D :D :D Szóljál csak ha gond van, prímán tudok ám reklamálni! Hiába... a rutin meg az évek... :D
 

blaci

Őstag
Akkor jó! Csak nehogy lenyúlják a felét postások :D :D :D Szóljál csak ha gond van, prímán tudok ám reklamálni! Hiába... a rutin meg az évek... :D

Iiiiigen! Éppen itt a lényeg. Nem a postás hozza, személyesen veszem majd át, ha értesítenek hogy megjött a boltba, megyek érte. Tudod, a rutin meg az évek...;):D:D:D
Azért köszi a segítséget mert én meg egyáltalán nem tudok reklamálni, sajnos.;)
 
Oldal tetejére