A mai napom apró öröme...

christina

Őstag
Drága Csigu!
Köszönöm a jókívánságokat!
A verset külön köszi, lementem és megtanítom Gergőnek! :-D

Kár, hogy nem látom kiscsigut előadás közben! De vizuális típus vagyok. :)
Puszi nektek!
 

tímeácska

Őstag
Drága Csigu!
Köszönöm a jókívánságokat!
A verset külön köszi, lementem és megtanítom Gergőnek! :-D

Kár, hogy nem látom kiscsigut előadás közben! De vizuális típus vagyok. :)
Puszi nektek!

Ugye, milyen szuper vers? Szerintem Gergőhöz is közel áll, találó Neki is, mivel, Ő is egy kis gézengúz, egy igazi kis életrevaló csibész! :)

Éppen most értünk haza az előadásról... Hát, tényleg látnod kellett volna! Ott is ugyanúgy forgatta a szemeit, meg hangsúlyozott, csibészes arcvonásokkal... :lol:
Elnézegettük a többi kisgyereket, Máté jó fél fejjel magasabb a többieknél. Pedig, vannak nála idősebbek is.
És most szembesültem azzal a ténnyel is, hogy az én drága kisfiam hamarosan fel fog nőni... :rolleyes: Kispapa parfümjéből fújt magára (hát, nem is keveset...:cool:), persze, mindezt úgy, hogy eltűnt a fürdőszobában, és suttyomban beillatozta magát... És csak nyomós érvekkel tudtuk lebeszélni a hajzselé használatáról is... :rolleyes::D Hát, hiába, na! Hamarabb felnőnek, mint azt mi gondolnánk... :rolleyes::p
 

napocska

Őstag
Nahát, ez a fiatalság, napról napra ügyesebb, okosabb :) Büszkék vagyunk a kis Csigura :)

Sok boldogságot Gergőnek, szülinapja alkalmából! Nőjön nagyra, kapjon sok ajándékot!!
 

blaci

Őstag
A mai napom apró öröme hogy délután Dunaújvárosban sétálgattam!:mrgreen:
(...Egy nagy, kb. 10 kilós dobozzal, amit végigcipeltem a fél Dózsa György úton...)
Üdv.,
Laci

Ui.: De csakis azért mert vittünk térképet a városról és így aztán jó néhány kereszteződéssel távolabb parkoltunk le az üzlettől...;)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
hű de izgi dolgok zajlanak itten :) remélem Laci boldog a dobozával, Grácia... Laci garantálja az új terveket, Gergőnek pedig Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kis kíváncsi…;):cool::roll::-D
Azt csak a Grácia tudja! Meg persze én…
Üdv.,
Laci …aki :mrgreen:!

Ui.: Tudod, mivel elromlott a régi, a dobozban egy új volt/van…
…aminek örülök is, de azért azt a másikat sajnálom nagyon!
És én mé nem tudhatom? Tudni akarom, tudni akarom!:mad: De így is örülök az újnak. :grin: Meg hogy nálunk jártál. :cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
hű de izgi dolgok zajlanak itten :) remélem Laci boldog a dobozával, Grácia... Laci garantálja az új terveket, Gergőnek pedig Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!
Nekünk meg kilikadt a zoldalunk.
És Gergőnek itt is boldog szülinapot, már biztos belakata az ajándékait.:wink:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma együtt tökölt a Csigu család, Manka család, Misamaci, és jómagam. Ma-holnap fotók lesznek a zalbumban. Igyekeztem idénre jó időt varázsolni, nagy örömöm, hogy sikerült kisütnöm a napot.:roll:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kata öröme az én örömöm mára, merthogy én sajnos nem tudtam ott lenni veletek :( de majd legközelebb :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kata öröme az én örömöm mára, merthogy én sajnos nem tudtam ott lenni veletek :( de majd legközelebb :)
Az egyáltalán nem örömöm, hogy nem tudtatok eljönni, de jövőre nincs pardon, ott kell lennetek. Nagyon hiányoztatok, nektek meg hiányozni fog a töklámpás, amit faraghattál volna magatoknak. Vígaszul mondom, hogy én sem faragtam magamnak, nem is tudom miért. De a gyerkőcök este töklámpással világíthatnak otthon, ez viszont nagy örömöm.:D
 

tímeácska

Őstag
Szuper napot töltöttünk Rácalmáson, szuper emberekkel, szuper helyen! :) Jelentem, a töklámpások (merthogy nemcsak a gyerekek, hanem én is faragtam...:)) szépen világítanak az udvaron, a bejárati ajtó mellett! A madárodúk (amit gyakorlatilag a gyerekek helyett én csináltam...:mrgreen:) még nem kerültek a helyükre, hiszen gondosan ki kell választani a számukra legmegfelelőbb helyet. :)
Képeket hamarosan rakok fel!
És még egy valamire rájöttem... Jövőre egy sokkal-sokkal nagyobb gépjárműre lesz szükségünk a tökfesztiválos zsákmányok hazaszállítására... :-D:rolleyes:
 
Oldal tetejére