A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az én örömöm, hogy a fürdőszoba felújítás készen van, és hamarosan végzünk az előszoba tapétázással. (Már csak a nagy takarítás marad. :twisted::-|)
 

borka

Őstag
Sajnos a burkoló miatt csúszik nálunk minden.:evil:Szombaton viszont lessz már konyabútor is. :rolleyes:A konyha,előszoba,fürdő,wc, festésén túl vagyunk.Az lessz a nagy öröm amikor már használhatom a konyhát,:)mert 1 hónapj széjel vagyunk bombázva és már nagyon unom a kupit,meg a km-eket.:evil::twisted:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hű, én is kupit utáltam a legjobban, meg a szomszédba járást a wc-re. Nem csodálom, hogy várod már a konyha használatát, nekem csak falpor volt a konyhában, de alig bírtam ki.
Milyen igazi öröm lesz, ha már használatba vehetitek az egész kócerájt. A szép újat még takarítani is élvezet. ;)
 

borka

Őstag
Természetesen a kiváltsgosok listája már össze van álítva,de nem árúlhatom el senkinek,hogy Te is szerepelsz rajta.;)
 

pusimelu

Őstag
Teki ,Csigu köszi a sajtos recepteket!
Mai napomapró öröme a lányom jobban van!Hányás!
2 nap táppénzen most voltam először ,és 10 éves a nagyobbik lányom!
 

christina

Őstag
Nem azért, hogy gratuláljatok, de tényleg....:oops:
Már elmúlt éjfél, úgyhogy leírom mai napom nagy örömét: az én kicsi fiam ma délután lesz 4 éves! Már alig várom az estét, amikor az egész család össze tud jönni és felköszönthetjük.:D
 

tímeácska

Őstag
Nem azért, hogy gratuláljatok, de tényleg....:oops:
Már elmúlt éjfél, úgyhogy leírom mai napom nagy örömét: az én kicsi fiam ma délután lesz 4 éves! Már alig várom az estét, amikor az egész család össze tud jönni és felköszönthetjük.:D

Hogy megy az idő... Hogy öregszenek ezek a gyerekek...:rolleyes::cool:
Nagyon sok boldogságot kívánunk Gergőnek szülinapja alkalmából!
Cupp!:p
 

tímeácska

Őstag
Ma ünnepelik az idősek napát itt nálunk, és Máté ovistársaival együtt egy kis műsorral készültek. Mátém egy igazán hozzáillő verset kapott... :-D

Hazug vers

Lovat patkol
a szakács,
gombócot főz
a kovács

Minden törpe
égig ér,
az óriás
zsebbe fér.

Me-me - mondja
a medve,
dirmeg-dörmög
a kecske.

Bajsza van a
madárnak,
szárnya meg a
cicának.

Tavi béka
turbékol,
a vadgalamb
kuruttyol.

Szobát fest a
kéményseprő,
kürtőt kotor
szobafestő.

Az egész vers
hazugság,
nincsen benne
igazság.


Hát, amikor először elmondta nekünk itthon, dőltünk a röhögéstől! Főleg ahogy mondja... Közben forgatja a szemeit, és előveszi a legesleghuncutabb nézést... Még a szeme sem áll jól... :mrgreen:
 

tímeácska

Őstag
Máté mai nagy öröme: kapott egy Pókemberes hátizsákot... Tőlem... Ennek én is annyira, de annyira örülök... :rolleyes: Miért van az, hogy amikor olyan nagy boci szemekkel kérlelően néz, én egyszerűen nem bírok nemet mondani??? :rolleyes: De a hab a tortán a ló mintájú zokni volt. Az nagyon kellett... :rolleyes: De hát már megint úúúgy nézett... :cool::rolleyes: Ja, egyébként csak ünneplős nacit mentünk venni, mert a régit enyhén szólva kinőtte... De ünneplős térdnacinak :mrgreen: még jó lett volna (pedig anyák napjára lett véve...)...
 
Oldal tetejére