A mai napom apró öröme...

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Ma végre én is megvettem, jól el is olvastam, Katánkat jól meg is néztem csudifotón :) Én lenni büszke!!!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Olvastuk Katát, Gábor megszólalt: Egészséges életmód, ja! Hát, ha látták volna a diab.találkozón a szalonnás tükörtojásos csodát! :p:mrgreen:

Ma végre én is megvettem, jól el is olvastam, Katánkat jól meg is néztem csudifotón :) Én lenni büszke!!!

Hogy a jó kis bükiről ne is beszéljünk :wink:
Nálatok a zöt pont. Ahhoz képest, hogy a szövegem teljesen át lett fogalmazva, el lett véve belőle...:( Képzeljétek, ha még be is vallom a szalonnás tükitojit :cool:, meg a bükkit :cool:, be sem raknak :(:(, és nem lenni csudifoto sem :evil:.
Jó tanács van, tessék betartani :lol::shock:!!
 

pumpás

Őstag
Nálatok a zöt pont. Ahhoz képest, hogy a szövegem teljesen át lett fogalmazva, el lett véve belőle...:( Képzeljétek, ha még be is vallom a szalonnás tükitojit :cool:, meg a bükkit :cool:, be sem raknak :(:(, és nem lenni csudifoto sem :evil:.
Jó tanács van, tessék betartani :lol::shock:!!
Te teknyőske!! Te hogy kerültél az ujságba?:p Pőmpásné:p
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Te teknyőske!! Te hogy kerültél az ujságba?:p Pőmpásné:p
Egy diab pályázatom (nem ami itt volt a drinfo-n) alapján megkeresett a magazin újságírója, hogy belemennék-e egy riportba. Nagyjából felvázolta, hogy mi lesz a téma, meg ki adnak riportot. Halmos Tamás prof neve nekem elég volt ahhoz, hogy igen-t mondjak. Csak azt bánom, hogy az eredeti verzióban a dietetikus Gyurcsáné Kondrát Ilona volt, de a magazinba már nem őt tették. A nem rég végzett edukátoroknak ismerős a neve, mert Ili tanított is, és vizsgáztatott a tanfolyamon.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mai napom öröme, hogy a postás bácsi bedobott egy képeslapot a postaládámba. Pumpásék üdvözöltek Balatonfenyvesről :) Köszi, hogy gondoltatok rám! :)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hááát mesélhetnék... Szinte napi project a reklamációk kezelése... De miután nem számítottam rá, igazi meglepi lett ez a kedves üdvözlet :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én meg pironkodok, mert én is kaptam keplapot, és meg sem köszöntem itten a fórumon, úgyhogy most pótolom.
Köszike, hogy gondoltatok rám.
Mondjuk én nem lepődtem meg, mert tudtam, és én meg is kaptam időben.
Sidike, a te galambod lehet, hogy szabin volt? Tényleg sokára kaptad meg, már szervezik a következő tábort, lassan írják a következő keplapot.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Legújabb örömöm, hogy a Kismaroson eltört szemüvegém újjászületett. Végre találtunk megfelelő keretet a lencséhez. Nem volt egyszerű projekt, mivel a lencse progresszív, és az már nem csiszolható. Most 4 szemügém van.

Mikor lesz mán a tali :rolleyes:? Úgy raknék mán arra a tűzre egy kis venyigét :roll:.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Már le is amortizálnád gyorsan, hogy ne legyen 4? :)
Inkább megtanulok venyigét gyűjteni, és tűz-t rakni ;).
Azért az optikus megkérdezte, hogy hogy a fenébe lehet így kettétörni egy szemügét :shock:. Ráadásul ezek nagyon kemény, erős műanyagból vannak.
Mögmondtam én frankót, hogy a bükki vót a hibás. (Bocs Pumpás, felnyomtalak :twisted:.) Azt meg észrevettük, hogy nem egyszerű műanyagból van, mert sem a pillanatragasztó nem fogta, sem tűzön nem olvadt meg :roll:. Na de a Leukoplaszt, az mán megfogta :neutral:.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Remélem bekiabáltad amit üzentem :) és jól érezted magad! Mai napom öröme, hogy Kata eljutott Quimby koncertre :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sidike, mai örömöm: abban a csájne étteremben ettem a barátnőmmel, ahol veled. A babcsíra salit sem hagytuk ki, és tele lett a poci mindenféle bambuszokkal meg csiripekkel.
 
Oldal tetejére