A mai napom apró öröme...

christina

Őstag
Kedves Sándor!

Csatlakozván az előttem szólókhoz én is nagyon sok örömmel és boldogsággal teli éveket kívánok neked a nyugdíjas időkre.
Majd meglátod mennyivel jobb lesz a szép "új" lakásban nyugdíjasnak lenni! :)

Csak a tatarozást bírd ki! :-D
(Mi nők már csak ilyenek vagyunk.)
 

dg

Őstag
A mai napom apró öröme ,hogy eljutottam a mamámhoz a kórházba és hála az égnek jobban van!(80km oda na meg vissza is 80km)
Túl van egy agyvérzésen tegnap délelőtt még elég kérdéses volt a jövő ,de ma már zserbót akat a páromnak sütni ,és úgy néz ki a keze is valamennyire ,de mozog végre!Már csak szédül!
Viszont az orvosa azt mondta ,a cukra nagyon rendben van amire egy kicsit én is büszke vagyok ,mert nem keveset papoltam és okítottam a nagyit miből mennyit hogyan!


Meli!

Mielőbbi javulást kívánok a nagymamádnak! Nem tudtam, hogy ez történt, de örülök, hogy jobban van!
 

pusimelu

Őstag
Köszi mindenkinek!
83 éves akit orvos tavaszig soha nem látott,akkor lett cukorbeteg!(Komolyan nem találták a rendszerben!Azt sem tudta van e Taj kártyája!)
Elég nagy trauma neki ,de ő az aki nem hagyja el magát!(Mint a kő kemény!)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kata! Te meg mán megent 1 penden húrolsz a Borkával:(,hogy ennyi közös legyen bennetek:rolleyes: az a magasságos sem gondolta komolyan;-)
Húrolunk , pendülünk bizony, jó lesz ha hozzászoksz. Vigyázz, mert nálam fürdőszoba felújítás kezdődik hamarosan, és csak egy szavamba kerül, Borka máris átrendezi a munka(szabad)idő beosztásodat.:rolleyes::D:twisted:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi mindenkinek!
83 éves akit orvos tavaszig soha nem látott,akkor lett cukorbeteg!(Komolyan nem találták a rendszerben!Azt sem tudta van e Taj kártyája!)
Elég nagy trauma neki ,de ő az aki nem hagyja el magát!(Mint a kő kemény!)
Papucska, drukkolunk a mamádnak a jobbulásért. Nagy szerencséje, hogy ilyen szerető család veszi körül. Vigyázz is rá nagyon, süssön nektek még nagyon sokáig finomságot.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Látom Christina is elvitte Gergőt fodrászhoz.....:cool:
Nagyon jó ez a kép Gergőről, igazi nagylegény már. Jól látom, kismarosi fotográf?
 

christina

Őstag
Látom Christina is elvitte Gergőt fodrászhoz.....:cool:
Nagyon jó ez a kép Gergőről, igazi nagylegény már. Jól látom, kismarosi fotográf?

Majdnem, de mégsem. Voltunk a múlt hétvégén a vasúttörténeti parkban és ott készült egy játék favonaton.
De most, hogy mondod nagyon hasonlít a kismarosi kerti padra.
Köszönöm a dicséretet neked és Gráciának is!
 
Igaz nem a mai nap, történt, de engem nagyon jó érzéssel töltött el!;)
Pénteken voltam kontrolon- a fővárosba (én miskolcról járok), és mivel a táborból kedden jöttünk haza még nagy volt a lelki boldogság, így megbeszéltem az egyik kedves edukátor társammal B.-vel, hogy talizunk .Ami meg is történt. Amikor indultunk már a pályaudvar felé az aluljáróban teljesen véletlenűl összefutottunk egy másik kedves emberrel M.-val, ez akkora hatással volt rám, de szerintem rájuk is!- szóval az ilyen meglepetéseket nagyon nagyon szeretem:p
Ezt csak azért írtam, hogy megosszam veletek is és azzal akit érdekel!:rolleyes:

Üdv:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Szaiasztok, Sándor vagyok!!!!!!

A mai nap nagy -nagy öröme,hogy a mai napon dolgoztam utoljára mint aktív dolgozó.:lol:
( Hivatalosan okt.01.től leszek nyugdíjas, ha megélem:rolleyes:)
Jelenleg a felmentési időmet töltöm, pesze ez a házi munkára nem vonatkozik.
Drága Borka rögtön kitalálta,hogy rendezzük át a konyhát, köszönöm jól vagyok.

Üdvözletem és sok puszi minden fiatalnak és a többieknek is.

ui: Egy a lényeg ne felejtsetek el folyamatosan lélegezni:p

Sándor

Sziasztok :) Gratulálok. Sándor! Gondolom ezt a fát már régebben elültettétek a kertben. Remélem hasonlóan fog gyümölcsözni :D

money_tree.jpg

De a lényeg: kívánok én is hasonlóan mint a többiek MINDEN jót! Borka, a lányok után ne engedd futkosni a nagy szabadságban. Jól csinálod, kell mindig valami jó kis elfoglaltság, nehogymá' ráérős legyen :D
 

borka

Őstag
Köszike.
Sajnos sekitől nem kaptunk ilyen csemetét sem magot.:( Ha Neked van légyszi küldjél (akár e-mailban is):twisted:
Sándor
 

dg

Őstag
Megvettem a Nők Lapja Egészség magazin szeptemberi számát. Egyébként nem szokásom, de ennek igen különleges apropója van! Benne van az én szeretett és egyetlen Katám! Ajánlom figyelmetekbe!
 

gabibaba

Aktív tag
Megvettem a Nők Lapja Egészség magazin szeptemberi számát. Egyébként nem szokásom, de ennek igen különleges apropója van! Benne van az én szeretett és egyetlen Katám! Ajánlom figyelmetekbe!


Olvastuk Katát, Gábor megszólalt: Egészséges életmód, ja! Hát, ha látták volna a diab.találkozón a szalonnás tükörtojásos csodát! :p:mrgreen:
 
Oldal tetejére