A mai napom apró öröme...

christina

Őstag
Hozzánk is megérkezett az újság! :-D
Köszönjük szépen!

(már csak egy kis szabadidőre lenne szükségem, hogy el is tudjam olvasni) :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok!
Igen, igen, de viszont nagyon hasznos és tartalmas...annak aki szereti!;):D
Üdv.,
Laci ..aki szerint ez a lényeg!:mrgreen:
Hja, a zöld bácsi-néni csak randa és rusnya volt, se tartalom, se haszon, akkor már inkább a zöld-narancs honlap.:-D:-D:-D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nálunk is járt tegnap a galamb. Nagyon jól végzi a dolgát, megtartjuk. A galambásznak meg köszönjük, hogy útjára indítja a galambokat. Ja, őt is megtartjuk.
 

borka

Őstag
A 3. és 5. oldalt feltétlenül olvassátok el amit Dr Fövényi írt.Tesztcsík, insulin, pen.:rolleyes:
Na és amit én is felvetettem,hogy a rendeletekben egy szó sincs a pumpával kezelt betegekről.:mad:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A 3. és 5. oldalt feltétlenül olvassátok el amit Dr Fövényi írt.Tesztcsík, insulin, pen.:rolleyes:
Na és amit én is felvetettem,hogy a rendeletekben egy szó sincs a pumpával kezelt betegekről.:mad:
Ha ez az ára, hogy a pumpa és cuccai megmaradjanak a 85 %-os támogatásban, akkor ne is beszéljenek róla. Sőt, titkosítsunk minden pumpás infot. Kivétel Pumpás bükkije.:cool:
 

tímeácska

Őstag
Sidike! Hozzánk is elröppent a galambocska! Gyorsan ki is használtam a helyzet(em) adta lehetőséget, és a diab váróban ki is olvastam (jó sokat kellett várnom, amit most az egyszer nem bántam...:rolleyes:), még mielőtt a végső, ámbár nemes helyét elfoglalja a zújság... :rolleyes::-D
Köszönjük!!!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A sorszámot én akasztom ki minden reggel, és én szedem be minden este. Iccaka pedig zárva tart.:twisted:
 
Oldal tetejére