Lenne egy kérdésem ezzel a tekfehérjével kapcs. Kivi vagyok, tudja-e valaki a válazst...
Most váltottuk ki a Milupa Pepti Plus 2 tápot (mert eljutottunk oda, hogy a Sinlac-ot nem akarja megenni esténként), ez elvileg tejfehérje allergiásoknak van kitalálva. Az van ráírva, hogy a tejsavó fehérjét nagy fokban hidrolizált formában tartalmazza, ezért az allergiás csecsemőknek már 6 hónapos kortól adható. Laktóz sincs benne.
Szóval, tudja valaki, hogy ez mit jelent??? Mit károsít ez az eljárás a tejfehérjében? Elvileg, ami rossz anyagok vannak a tejsavóban, azok miatt nehezen emészthető is, tehát, ha semlegesítik ezeket az anyagokat, akkor elvileg a káros hatása is kiküszöbölhető. Gondolom én. Ki mit gondol erről?
Most váltottuk ki a Milupa Pepti Plus 2 tápot (mert eljutottunk oda, hogy a Sinlac-ot nem akarja megenni esténként), ez elvileg tejfehérje allergiásoknak van kitalálva. Az van ráírva, hogy a tejsavó fehérjét nagy fokban hidrolizált formában tartalmazza, ezért az allergiás csecsemőknek már 6 hónapos kortól adható. Laktóz sincs benne.
Szóval, tudja valaki, hogy ez mit jelent??? Mit károsít ez az eljárás a tejfehérjében? Elvileg, ami rossz anyagok vannak a tejsavóban, azok miatt nehezen emészthető is, tehát, ha semlegesítik ezeket az anyagokat, akkor elvileg a káros hatása is kiküszöbölhető. Gondolom én. Ki mit gondol erről?
Innentől már bögyölőzünk a tudományban, de azért ha valami még van a tarsolyodban, várunk szeretettel babázni.