mindenkinek

dg

Őstag
Szia Kata!
Kitöltöttem a teszted, de a a végén nem tudtam elküldeni (elmenteni), mert a tovább gombra mindig ugyanazt azt oldalt adta vissza.
Kérlek nézd meg, hogy valós a probléma, vagy az én készülékemben van a hiba.

Kedves Kata!
Köszönöm, hogy időt szántál rá!
Kipróbáltam, nekem működik a teszt, és el is menti magát úgy, ahogy kell. Az a gyanúm, hogy épp egy olyan oldalon voltál, ahonnan nem enged tovább, ha nem válaszolsz minden kérdésre... De ezt egy rikító rózsaszín csík jelzi. Ha te nem láttál ilyet, akkor sajnos nem tudom, mi lehet a gond.


Ez nem lehet esetleg attól, hogy a "cookie"k- nincsenek engedélyezve?
 

misamaci

Aktív tag
Kedves Kata!
Köszönöm, hogy időt szántál rá!
Kipróbáltam, nekem működik a teszt, és el is menti magát úgy, ahogy kell. Az a gyanúm, hogy épp egy olyan oldalon voltál, ahonnan nem enged tovább, ha nem válaszolsz minden kérdésre... De ezt egy rikító rózsaszín csík jelzi. Ha te nem láttál ilyet, akkor sajnos nem tudom, mi lehet a gond.

Az egyik "értékeld 1-5" stílusú oldalon (a másodikon ha jól emlékszem) az egyik kérdésnél kétszer kell jelölni (a kérdés utolsó szava külön sorba csúszott át) különben nem enged tovább ... emiatt engem is visszadobott 1x (majd a szemem esett ki, mire észrevettem hogy hol a hiba ...)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!
Köszönöm, hogy időt szántál rá!
Kipróbáltam, nekem működik a teszt, és el is menti magát úgy, ahogy kell. Az a gyanúm, hogy épp egy olyan oldalon voltál, ahonnan nem enged tovább, ha nem válaszolsz minden kérdésre... De ezt egy rikító rózsaszín csík jelzi. Ha te nem láttál ilyet, akkor sajnos nem tudom, mi lehet a gond.

Az egyik "értékeld 1-5" stílusú oldalon (a másodikon ha jól emlékszem) az egyik kérdésnél kétszer kell jelölni (a kérdés utolsó szava külön sorba csúszott át) különben nem enged tovább ... emiatt engem is visszadobott 1x (majd a szemem esett ki, mire észrevettem hogy hol a hiba ...)

Köszi a gyors segítséget. Valóban ott virított a rózsaszín feliratos csík, és tényleg emlékszem a "kétjelölős 1" kérdésre, ahol én csak az egyik sorra jelöltem.

Ma délután újra nekiveselkedem, és nem hagyom magam a technika által megtréfálni.

A tesztet nagyon jónak, és profi komolynak találom. Munkapszichológiai teszten (daruvezetői jogsi hosszabbításához 2 évente) hasonló egymásra építő, keresztkérdések voltak.

Kedves Kata, szeretnélek megkérni, amikor a teszt eredményeket feldolgoztad, akkor az elemzésedet oszd meg velünk, engem legalábbis nagyon érdekel.
 

poe

Őstag
Az engem is érdekelne, esetleg a kész szakdolgozat is.
Lesz amúgy kontroll csoport is? Tehát kitöltik a kérdőívet nem diabosok is?
 

dg

Őstag
Hát én kitöltöttem, de nem vagyok diabos, viszont elég szoros a kapcsolatom vele. Remélem, nem rontottam bele ezzel a munkába, de nem láttam kitételét, hogy csak azok tölthetik ki, akik maguk a diabosok. Remélem, nem lesz ebből gond.
 

egykata

Új tag
Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan kitöltitek, és hogy érdeklődtök :) Kontroll csoportot nem terveztem a vizsgálatba, mivel már nagyon sok eredmény van egészséges populáción, de ha a konzulensem azt mondja, hogy mégis kéne, akkor lesz, szerencsére van már egy jó nagy mintám, kitöltve.
A dupla jelölős kérdést én nem vettem észre, bocsánat! Nem biztos, hogy a program engedi, hogy kijavítsam, mivel már többen kitöltötték, és ilyenkor már nem enged változtatni.
Az eredményeket, amint lesznek, nagyon szívesen összefoglalom nektek, én is nagyon kíváncsi vagyok, mmi lesz a vége ennek :)
 

poe

Őstag
Ami még az én tapasztalataim alapján érdekes, az a diabetes eleje, a betegség elfogadásának időszaka, van akinek ez nagyon nehezen megy...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan kitöltitek, és hogy érdeklődtök :) :)
Na végre én is kitöltöttem, remélem nem késtem el. :)

Kata, kérlek írd meg, hogy mikor zárod le a tesztet, mert itt a fórumon néhányan csak 2-3-4 naponta néznek be, de lehet, hogy szívesen részt vennének a tesztben.

Kívánom, hogy nagyszerű eredményt érjél el a feldolgozással. Az iskolai eredményedre is kíváncsiak vagyunk ám, nem csak a teszt eredményére.

Drukkolunk neked. :cool::cool::cool:
 

egykata

Új tag
Na végre én is kitöltöttem, remélem nem késtem el. :)

Kata, kérlek írd meg, hogy mikor zárod le a tesztet, mert itt a fórumon néhányan csak 2-3-4 naponta néznek be, de lehet, hogy szívesen részt vennének a tesztben.

Kívánom, hogy nagyszerű eredményt érjél el a feldolgozással. Az iskolai eredményedre is kíváncsiak vagyunk ám, nem csak a teszt eredményére.

Drukkolunk neked. :cool::cool::cool:

A tesztet úgy állítottam be, hogy április 15-ig lehet kitölteni, de ha nem haladok az elméleti kerettel, akkor még meg fogom hosszabbítani.
Emlékeztetőül:
http://www.kwiksurveys.com/<wbr>online-survey.php?surveyID=<wbr>KKDLLG_22fc5da0
:)
 
Oldal tetejére