A mai napom apró öröme...

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
pfúú, végre feltöltve a képek... :cool: Remélem értékelitek, az adminok is csak tizesével tőthetnek, komoly erőfeszítés volt... :rohog::rohog::rohog:
 

christina

Őstag
pfúú, végre feltöltve a képek... :cool: Remélem értékelitek, az adminok is csak tizesével tőthetnek, komoly erőfeszítés volt... :rohog::rohog::rohog:


Köszi Ildi én mindenképpen értékelem! (azért nem rakok fel mostanában képeket, mert nagyon lassú)
Megnézni sem 2 perc volt, de nagyon jól sikerült képek!
A gyorsaságot külön :dr_24:.:D
 

tímeácska

Őstag
pfúú, végre feltöltve a képek... :cool: Remélem értékelitek, az adminok is csak tizesével tőthetnek, komoly erőfeszítés volt... :rohog::rohog::rohog:
:dr_24::dr_24::dr_24: Már párszor visszanézegettem a képeket! Szuperek! Nem is értem, miért minősítetted le őket! :mad::cool:
Miért csak tízesével lehet feltölteni? Nincs valaki jó ismid, aki segíthetne? ;);):cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:oops::oops::oops::D Füled hogy van?;)
Én is meglepődtem, de baromi jól bírja. :cool::cool::cool: Egyedül még a póló levételnél kell jobban figyelnem, mert akadik, de megoldom. A kolléganőmet megkértem, hogy csináljon egy fotográfot róla, és azt még bebiggyesztettem a talis képek közé.

A képeket én is feltöltöttem a számtangépre, átméreteztem, megszövegeltem. Ahogy a dolgozós időm engedi, nyomatom fel a zalbumokba is, hogy ti is csemegézhessetek.
 

tímeácska

Őstag
Én is meglepődtem, de baromi jól bírja. :cool::cool::cool: Egyedül még a póló levételnél kell jobban figyelnem, mert akadik, de megoldom. A kolléganőmet megkértem, hogy csináljon egy fotográfot róla, és azt még bebiggyesztettem a talis képek közé.

A képeket én is feltöltöttem a számtangépre, átméreteztem, megszövegeltem. Ahogy a dolgozós időm engedi, nyomatom fel a zalbumokba is, hogy ti is csemegézhessetek.
:hurra::hurra::hurra: Annyira örülök, hogy örülsz neki!!! :hurra::hurra::hurra:
 

tímeácska

Őstag
Mai napom öröme, hogy már meg is beszéltem a Zurammal, hogy 2 hét múlva mi is megyünk!!! :hurra::hurra::hurra: Manocs, úgy készülj, hogy igazi saját szurkolótáborod lesz! :cool::D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jajj, én mán megint olyan zizgatott lettem. Hamarosan újra látjuk egymást, és találkozunk "újakkal" is.
Hangyuszka, te mán tudsz róla, tessék szervezkedni, Zsuzsinak pedig nyomom zesemest.
Grácia, te is szervezkedj, jönnötök kell palotajátékolni, és Manocs szurkolótáborát bővíteni. :hurra:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kis türelem és lesznek még képek,csak azért,hogy valóban úgy érezhesd,hogy ott voltál.

Kata,Gabibaba,és talán mások is tesznek fel majd képeket.;)
Igyekszem mán, igyekszem, de még egy ilyen munkahelyet, állandóan szól a telegrács, és mindenféle dógokkal zaklatnak. ;):dr_31:
 

tímeácska

Őstag
Jajj, én mán megint olyan zizgatott lettem. Hamarosan újra látjuk egymást, és találkozunk "újakkal" is.
Hangyuszka, te mán tudsz róla, tessék szervezkedni, Zsuzsinak pedig nyomom zesemest.
Grácia, te is szervezkedj, jönnötök kell palotajátékolni, és Manocs szurkolótáborát bővíteni. :hurra:

Nálad is emelkedő tendencián van a zadrenalin? :D:D:D:cool:
 
Oldal tetejére