A mai napom apró öröme...

poe

Őstag
Sima 4 ponton záródó műanyag ételesdoboz, csak olyan kicsi, hogy épp belefér a GYőri Édes zabfalatok. Mégpedig 5 darab...
 

tímeácska

Őstag

:dr_24:Köszönöm szépen, napok óta ezen törtem az agyamat! Addig eljutottam, hogy ket... :D:cool:
Néztem a honlapot, és találtam 48 kilós kettlebell-t is...:o Huhh! De a legjobb szerintem a kettlebell-es fülbevaló! Hadd eddzen a fül is. Lehet fülre is gyúrni?!:o:cool::rohog:
Na, de most komolyra fordítva: nagyon jól átmozgatja az embert, nekem tényleg nagyon tetszik! Meg szó ami szó, rám is férne...:oops: De azt hiszem, csak szoptatás abbahagyása után állok neki keményebb edzésnek.
 

tímeácska

Őstag
Ma 13:30-ig aludtam...:D Kispapa szabin van, talált a fagyasztóban Boginak tejcit, és hagytak aludni...:D Igaz, hogy éjjel 2-kor feküdtem le aludni, de már idejét sem tudom, mikor aludtam ennyit egyhuzamban...:cool:
 

tímeácska

Őstag
Neked micsoda :D:D:D okozott az én SMSem!
:cool::D<table width="700"><tbody><tr align="center" valign="middle"><td align="center" height="80">[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]
</td> <td align="center" height="80"><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</td></tr></tbody></table>[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]<table width="700"><tbody><tr align="center" valign="middle"><td align="center" height="80">[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]
</td> <td align="center" height="80"><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</td></tr></tbody></table>
 

tímeácska

Őstag
:cool::D<table width="700"><tbody><tr align="center" valign="middle"><td align="center" height="80">[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]
</td> <td align="center" height="80"><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</td></tr></tbody></table>[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]<table width="700"><tbody><tr align="center" valign="middle"><td align="center" height="80">[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]
</td> <td align="center" height="80"><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</td></tr></tbody></table>

Hú, hát ezeket egy kicsit szétpakolta...:rohog:
 

sünike

Új tag
:cool::D<TABLE width=700><TBODY><TR vAlign=center align=middle><TD height=80 align=middle>[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]

</TD><TD height=80 align=middle><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</TD></TR></TBODY></TABLE>[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]<TABLE width=700><TBODY><TR vAlign=center align=middle><TD height=80 align=middle>[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]<!--mstheme-->[/FONT]

</TD><TD height=80 align=middle><!--mstheme-->[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]</TD></TR></TBODY></TABLE>

Hú, hát ezeket egy kicsit szétpakolta...:rohog:

Így is láttom az örömöt amit az én SMSem okozott!;)
 
Oldal tetejére