Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Vércukormérés mindenkinek?
Ezt úgy értitek, hogy mindenkinek? Lacus nem biztos, hogy értékelni fogja, lehet inkább azt mondja, hogy be se akar majd menni.

Csak ha akarod, akkor mérnek, nem kötelező.

Természetesen nem kötelező a vc. mérés.
Ja, de meg ne mondd, hogy nem kötelező. Aki nem méreti meg a cukorját, annak egy megjelölt sarokban kell egy helyben vigyázban állnia, persze messze a színpadtól, ahol remek gyerek műsorok váltogatják egymást.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Zsuzsi, még info: kényelmes ugra-bugra ruhákban kell jönni, főleg a gyerkőcnek, mert mint a mérgezett egér rohangálni fog le-föl, ugrálóváron, falmászókán, gumicsúszdán és színpadon.
Vagyis mackógatya és dorgó. :dr_31:
 

somcsika

Aktív tag
Zsuzsi, még info: kényelmes ugra-bugra ruhákban kell jönni, főleg a gyerkőcnek, mert mint a mérgezett egér rohangálni fog le-föl, ugrálóváron, falmászókán, gumicsúszdán és színpadon.
Vagyis mackógatya és dorgó. :dr_31:

Értem:DAkkor estére nem lesz gond az alvással.

És kell belépőt fizetni, ill. mindezek amit felsoroltál (ugrálóvár, falmászás stb.) fizetős?
Már csak mert a gyerekem ismervén akkor tömött pénztárcával kell mennünk.
Egy kicsit eltúloztam a vc mérést, mert azért szoktunk Lacusnak is mérni, de ki tudja, hogy mikor mit vesz be a makacs fejébe.
 
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mi is nagyon készülödünk erre a rendezvényre nem voltunk még mi sem.
Szoval lessz olyan sátor hogy dr info az tök szuper mert nagyon szeretnélek megismerni benneteket .
Remélem el tudunk menni nem jön közbe semmi nagyon jo lenne veletek beszálni ,tapasztalatot cserélni pumpa ügyekben .
Képzeljétek amugy lejárt a 3 honapunk és miénk a pumpa marad bálint azt mondta nem adjuk vissza ,na persze doktor néni is megdicsért bennünket hát nagyon igyekszünk,de az biztos hogy a két kezelést össze sem lehet hasonlitani.
Még eggy kérdés ti akkor ott lesztek a doktor infos sátornál nem baj ha mi is oda megyünk hozzátok???
Köszönöm a válaszokat elöre is.
 

borka

Őstag
Értem:DAkkor estére nem lesz gond az alvással.

És kell belépőt fizetni, ill. mindezek amit felsoroltál (ugrálóvár, falmászás stb.) fizetős?
Már csak mert a gyerekem ismervén akkor tömött pénztárcával kell mennünk.
Egy kicsit eltúloztam a vc mérést, mert azért szoktunk Lacusnak is mérni, de ki tudja, hogy mikor mit vesz be a makacs fejébe.

Nincsen semmire belépődíj,csak sorban álllás,ha valamilyen vizsgálatot meg szeretnél csináltatni,ill. Lacusnakk kell sorbaállni a falmászásnál,a csúzdánál,meg a többi őrűltségeknél.
Egyébként javaslom,hogy az albumokba keresd meg,ha időd engedi, a tavalyi képeket./Jó mulatást hozzá./
 

borka

Őstag
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mi is nagyon készülödünk erre a rendezvényre nem voltunk még mi sem.
Szoval lessz olyan sátor hogy dr info az tök szuper mert nagyon szeretnélek megismerni benneteket .
Remélem el tudunk menni nem jön közbe semmi nagyon jo lenne veletek beszálni ,tapasztalatot cserélni pumpa ügyekben .
Képzeljétek amugy lejárt a 3 honapunk és miénk a pumpa marad bálint azt mondta nem adjuk vissza ,na persze doktor néni is megdicsért bennünket hát nagyon igyekszünk,de az biztos hogy a két kezelést össze sem lehet hasonlitani.
Még eggy kérdés ti akkor ott lesztek a doktor infos sátornál nem baj ha mi is oda megyünk hozzátok???
Köszönöm a válaszokat elöre is.

Amenyiben jól tudom a MACOSZ,és Dr.Info, egy pavilonba lessz.
Bizosan meg fogsz minket ismerni,mivel lessz egyenpólónk.A személyes találkozást pedig mi is nagyon várjuk,ezt,godolom a többieknevében is irhatom.
Az albumokban Te is megnézhetnéd a tavalyi képeket,ha van egy CSEPP időd.
 

pumpás

Őstag
Amenyiben jól tudom a MACOSZ,és Dr.Info, egy pavilonba lessz.
Bizosan meg fogsz minket ismerni,mivel lessz egyenpólónk.A személyes találkozást pedig mi is nagyon várjuk,ezt,godolom a többieknevében is irhatom.
Az albumokban Te is megnézhetnéd a tavalyi képeket,ha van egy CSEPP időd.

Csak Mindig a TEREPSZINÜ EMBERT Keresd!!:rohog:
 

tímeácska

Őstag
Jéééé, ihol ni egy elveszett bárányka, pontosabban kettő, vagy három:D.
Hol jártál eddig? Halálra idegeskedtük magunkat.

Szia Somcsika!
Örülök, hogy látlak!
A Bogis blogomban leírtam mindent... Nyilvános fórumra még nem szeretném...
És jövök Neked még egy e-mail-lel, nem felejtettem ám el!
 
köszönöm szépen a gyors válaszokat remélem sikerül elmenni
megnéztem a képeket nagyon tutik !!!!!!!
még egyszer köszönöm és majd keresünk benneteket !!!!!!
 
Oldal tetejére