Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

somcsika

Aktív tag
Még szerencse Manka, hogy feldobtam a témát, máskülönben tényleg ott pislogtál volna, hogy az idén ilyen kevés embert érdekel ez a program.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
OFF: Egyszer, kb. 20 éve egy nagyon melós időszakban kellett mennem egy hétfőn vidékre vonattal. Felhúztam az órát, próbáltam felrugdosni a lakótársakat az albérletben, hogy itt az idő, el fognak késni a melóból, de csak lehülyéztek. Ez sem volt gyanús, meg az sem, hogy Trózi is morogta, hogy ma neki nem kell menni melózni... Elindultam a tömegközlekedéshez, alig voltak a buszon, még ez sem volt gyanús. A pályaudvaron nem találtam a vonatomat kiírva, aztán a vasúti emberke felhomályosított, hogy vasárnap nem akkor indul. Szépen hazaügettem és visszafeküdtem aludni. :rohog:
Én egyszer simán bejöttem a dolgozóba szombaton. A kapus nézett, nézett, de hát ő nem tudhassa, hogy nekünk van-é szombaton túlóra. De a züzem ajtaja zárva volt. Kifelé már vigyorgott a kapus. Nekem sem tűnt fel, hogy a bringaúton egyedül tekerek, pedig kihalt volt a város. :rohog:
Aztán eccer meg reggel 6 helyett 5-re jöttem dolgozni, akkor meg az iccakásokat találtam az üzemben, éppen ébredezni:rohog:
Volt még olyan, amikor már 7-re jártam dolgozni, hogy 6-ra nyargaltam befelé, mindenkit lehagyva, hogy el ne késsek. Az már nem tűnt fel, hogy a 6-ra járókat előztem be. :rohog::rohog::rohog:
Na nem ér ám röhögni, ti is meg fogtok öregedni. :rohog:
 

pusimelu

Őstag
Sziasztok!
Minden topikot olvasok!
Jó olvasni mert jókat nevetek az írásokon!Örülök hogy mindenki a régi lassan én is!
Írni még nem nagyon megy de itt vagyok!
Vasárnap én és a lányok biztosan megyünk a Symába!Tehát ott leszünk!
Lehet hogy lesz valaki ,aki elkísér minket ,de ez még maradjon titok!Puszi mindenkinek!
Melinda és a lányok!
 

borka

Őstag
Sziasztok!
Minden topikot olvasok!
Jó olvasni mert jókat nevetek az írásokon!Örülök hogy mindenki a régi lassan én is!
Írni még nem nagyon megy de itt vagyok!
Vasárnap én és a lányok biztosan megyünk a Symába!Tehát ott leszünk!
Lehet hogy lesz valaki ,aki elkísér minket ,de ez még maradjon titok!Puszi mindenkinek!
Melinda és a lányok!


:hurra::hurra::hurra::cool::hurra::hurra::hurra:
 

gabibaba

Aktív tag
Sziasztok!
Minden topikot olvasok!
Jó olvasni mert jókat nevetek az írásokon!Örülök hogy mindenki a régi lassan én is!
Írni még nem nagyon megy de itt vagyok!
Vasárnap én és a lányok biztosan megyünk a Symába!Tehát ott leszünk!
Lehet hogy lesz valaki ,aki elkísér minket ,de ez még maradjon titok!Puszi mindenkinek!
Melinda és a lányok!

Én is :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:, annyit gondoltam rá, mi lehet Veled!
 

tímeácska

Őstag
Miéé,Ti még othol vagytok :o há,mán régen úton kén lennetek Tekivel együtt.:rohog:

Háááát, én már elindultam, na, ezért is írtam, hogy én ma nem aaaszasz... Mert iccaka is úton leszek... Tekivel együtt... :D:D:D Neeem,:dr_4: állunk meg aaaszaszni, nehogy elkéssünk... Meg, ugye, ki akarna lekésni Manka forraltborjáról Teki Hüttéjében...???:o:o :rohog::rohog::rohog:
 

borka

Őstag
Háááát, én már elindultam, na, ezért is írtam, hogy én ma nem aaaszasz... Mert iccaka is úton leszek... Tekivel együtt... :D:D:D Neeem,:dr_4: állunk meg aaaszaszni, nehogy elkéssünk... Meg, ugye, ki akarna lekésni Manka forraltborjáról Teki Hüttéjében...???:o:o :rohog::rohog::rohog:

Ezekszerintmégalapostopodiselfértahóhajadalatt.:rohog::rohog::hurra::cool:
 
Oldal tetejére