MINDENKINEK!!!

pumpás

Őstag
From: hemedisz hemedisz <hemedisz91@gmail.com>
Date: 2010/6/15
Subject: Tábor 2010!
To:

Sziasztok!
Ismét eltelt 1 év, újra táborozni fogunk.
Lehet gyorsan jelentkezni! Érkezés sorrendjében!
Tábor helye: Balatonszemes
ideje: 2010. júl. 26- aug. 1-ig. (hétfőtől vasárnapig)
tábor összköltsége 40 E. Ft. amit Neked kell befizetni : 18 E Ft a többit a szövetség állja!
fizetési határidő: július 5 !
fizetési határidőn túl csak orvosi igazolással lehet lemondani, és csak az kapja vissza a befizetett összeg felét.
Kérdésed van, irj, vagy hivj!<?XML:NAMESPACE PREFIX = SKYPE /><SKYPE:SPAN id=softomate_v3_highlight_0 class=skype_v3_tb_injection title=Hívja ezt a számot Magyarország területén a Skype használatával: +36303479942 type=".flex" mode=".modern" skypeid="0" skypeaction="call" nof="" isfax="" freecall="" fwidth="" path="file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/" durex2="%DADDYHEIGHT%" durex="%DADDYWIDTH%" context="+36 30 3479942"><SKYPE:SPAN id=skype_v3_tb_nop0 class=skype_v3_tb_nop> </SKYPE:SPAN><SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/inactive_a.modern.flex.gif)" id=skype_v3_tb_droppart_0 class=skype_v3_tb_imgA_flex title=Skype-muveletek skypeid="0" skypeaction="drop" skypesms="1"> <SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/famfamfam/HU.gif)" id=skype_v3_tb_img_f0 class=skype_v3_tb_imgFlag></SKYPE:SPAN> <SKYPE:SPAN class=skype_v3_tb_nop> </SKYPE:SPAN></SKYPE:SPAN><SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/inactive_s.flex.modern.gif)" id=skype_v3_tb_img_s0 class=skype_v3_tb_imgS> </SKYPE:SPAN><SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/inactive_m.modern.gif)" id=skype_v3_tb_text0 class=skype_v3_tb_injectionIn><SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/inactive_m.modern.gif)" id=skype_v3_tb_innerText0 class=skype_v3_tb_innerText> +36 30 3479942 </SKYPE:SPAN></SKYPE:SPAN><SKYPE:SPAN style="BACKGROUND-IMAGE: url(file://C:/DOCUME~1/RENDSZ~1/LOCALS~1/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d95847a8f5723cfca6b3fd9946506/static/inactive_r.modern.gif)" id=skype_v3_tb_img_r0 class=skype_v3_tb_imgR><SKYPE:SPAN class=skype_v3_tb_nop> </SKYPE:SPAN></SKYPE:SPAN></SKYPE:SPAN> <SKYPE:SPAN id=softomate_v3_print_0 class=skype_v3_tb_injection_print context="">+36 30 3479942</SKYPE:SPAN>
Kellerné Lucy
Hemedisz<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message --><!-- sig -->
 

rugach

Új tag
Nagyon sok fajta inzulin kapható már mind bázis mind a gyorsan ható inzuliok közül.Igazából nem tudom,hogy melyik a legjobb,minden bizonnyal ki kell kísérleteznie mindenkinek,hogy melyiknek a hatása a legjobb az egyén számára.Én Lantus és humalog inzulinokat használok,de persze nem vagyok meggyőződve arról,hogy ez -e a legjobb párosítás.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Este felnéztem Holdnak udvarára, de nem láttam semmi nagyot. A hideget viszont láttam ;) reggelre még jobban látszott. ;) Olyan hideg van, hogy lassan a bringába is kell fagyálló :rohog:

Állatkákat én is nagyon féltem, remélem, hogy átvészelik ezt a zord időt. :)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Itten látható a haló-jelenség:

halo_hold2.jpghalo_hold1.jpg

A Hold körül kialakuló fényes kör, az úgynevezett halo-jelenség látható az esti égbolton Veszprém felett, 2012. február 2-án. A felhőkben keletkező jégkristályok miatt a troposzférában kialakuló halo-jelenség több órán keresztül tartott és különösen nagy átmérőjű gyűrűt produkált az égbolton.
MTI Fotó: Nagy Lajos
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Itten látható a haló-jelenség:

Csatolás megtekintése 8375Csatolás megtekintése 8376

A Hold körül kialakuló fényes kör, az úgynevezett halo-jelenség látható az esti égbolton Veszprém felett, 2012. február 2-án. A felhőkben keletkező jégkristályok miatt a troposzférában kialakuló halo-jelenség több órán keresztül tartott és különösen nagy átmérőjű gyűrűt produkált az égbolton.
MTI Fotó: Nagy Lajos
Hja, hát így könnyű :o Én el sem látok Veszprémig, nemhogy még Veszprém fölé lássak ;). Hozzánkig csak a hidegből jutott ;)
 

christina

Őstag
Itten látható a haló-jelenség:

Csatolás megtekintése 8375Csatolás megtekintése 8376

A Hold körül kialakuló fényes kör, az úgynevezett halo-jelenség látható az esti égbolton Veszprém felett, 2012. február 2-án. A felhőkben keletkező jégkristályok miatt a troposzférában kialakuló halo-jelenség több órán keresztül tartott és különösen nagy átmérőjű gyűrűt produkált az égbolton.
MTI Fotó: Nagy Lajos


Én se nem láttam, bár nem is néztem! A hideg miatt behúztam fülem-farkam, nem bámultam fölfelé.:rohog:

Köszi Ildi, ez gyönyörű!
 

tímeácska

Őstag
Itten látható a haló-jelenség:

Csatolás megtekintése 8375Csatolás megtekintése 8376

A Hold körül kialakuló fényes kör, az úgynevezett halo-jelenség látható az esti égbolton Veszprém felett, 2012. február 2-án. A felhőkben keletkező jégkristályok miatt a troposzférában kialakuló halo-jelenség több órán keresztül tartott és különösen nagy átmérőjű gyűrűt produkált az égbolton.
MTI Fotó: Nagy Lajos

Annyira szép volt! Majdhogynem ijesztő... Vagy inkább hátborzongató! Ja, hogy kabátot vehettem volna fel, ha már az udvaron sasoltam az égboltot? :o
 

lizzi

Őstag
Van egy nagyon jó cikk ,fb-n megosztottam de nem tudom ,,idehozni" légyszí akinek sikerül tegye ki ide is!
Érdemes elolvasni ,hosszú ,de megéri!!!!
 

borka

Őstag
Van egy nagyon jó cikk ,fb-n megosztottam de nem tudom ,,idehozni" légyszí akinek sikerül tegye ki ide is!
Érdemes elolvasni ,hosszú ,de megéri!!!!

Kérésed parancs :) Ha ez nem jönne be akkor Antal Vali oldalán a HÍSZEMLE fülre klikk,majd pedig erre : Az egészség és a táplálkozás összefüggései - avagy a halott orvosok nem hazudnak... 9. bejegyzés.
S.

http://antalvali.com/hirek/az-egesz...mail&utm_campaign=hirlevel-12.02.01&evp=21183
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Annyira szép volt! Majdhogynem ijesztő... Vagy inkább hátborzongató! Ja, hogy kabátot vehettem volna fel, ha már az udvaron sasoltam az égboltot? :o
Kabát? :o Minek? :o Cipőd sincs :rohog: Van udvarod is, Hold udvarod is, meg égboltod is :rohog: Nem lesz egy kicsit sok? :o;)
Másnak kenyérboltja, vagy tejboltja van :rohog: Vagy cipőboltja :rohog::rohog::rohog:
 
Oldal tetejére