Molli azt is írd még bele a hsz.-be(ha lehet így utólag:) ) ,hogy van Milupa Pepti plus 1 ami kezdetektől adható a babáknak!!!!!
és engem az is érdekelne,hgy te pl.,hogyan készítesz Brúnónak levest amikor sűríteni kell,pl. tejjel vagy tejszínnel vagy tejföllel, vagy pl. főzelékeknél hogyan oldod...