A keresés eredményei

  1. macskosz

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Üdvözletem ! Én és feleségem októberben vettük fel a kombináltat.három napost.Kis levertség kísérte.Láz nélkül. A házi orvosom ( 34 éve ) Dr.G.József és asszisztense Irénke ,Ők a jótevőink. Minden elismerésem és köszönetünk számukra. Tisztelettel ! Bense János
  2. macskosz

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Tisztelt Látogatók ! Mi a feleségemmel mindig felvesszük.Valentin-kor vol a lányom esküvője. A násznép Hetven %-a köhögött-lázas volt,mi a harminc % -hoz tartoztunk. Az idei oltás után, 10.12-én húsz óráig voltam levert.Julika pedig négy órán keresztül. Minden jót! jani
  3. macskosz

    A nap vicce

    Vásárban! Mibe kerül ez a radiátor? Tanárnak nem eladó... Honnan tudja? Mert ez harmonika.
  4. macskosz

    A nap vicce

    Két tapasztalt hölgy beszélget! Nincsen túl ronda férfi,csak nincsen elég sötétét.
  5. macskosz

    A nap vicce

    Újszülütt látogatóban! Kismama,beengedhetem az apukát ? Jajj ,ne ne ne,mindjárt itt a férjem!!!
  6. macskosz

    Vércukormérők

    Tisztelettem! Most akciós a Méry cuki-mérő.Mi a véleményetek róla,havi hány csíkot írnak a 3* inzulinosnak.Nem merem tapasztalatok nélkül becserélni. Kérem szives tájékoztatásotokat a tapasztalatokról. Előre is köszönöm! jani.
  7. macskosz

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Tiszteletem! Szoba-kerékpárt ( használ ) állapotban keresek megvételre. biojani55@gmail.com Előre is köszönöm a közreműködést. jani.
  8. macskosz

    A nap vicce

    Nagyon cukik! ( jót nevettem! köszönöm!) Most két hónapos a cicánk.Ahogyan okosodik ,fel is tudom tételezni felőle.A kutyust és bennünket már behálózott.Most az IMF-felé akarom irányítani.Hátha a sok macska disznót győz. A móka! A kerek cukros-erdőben véletlen összetalálkozik...
  9. macskosz

    A nap vicce

    Dijjak! 5.hely.Örök rabszolgaság az egészséges emberek között. 4.hely.Örök rabszolgaság a szép emerek között. 3.hely.Örök rabszolgaság a még szebb emberek között. 2.hely,örök rabszolgaság a jó emberek között. 1.hely,örök rabszolgaság a tökéletes emberek között.( tükörbenézésre kárhoztatván)...
  10. macskosz

    A nap vicce

    Erdeitörténet 2. " vacsoracsata -1" Kedves Tímea ! Köszönöm a lehetőséget! Remélem az emil-ek célbaértek.Mármint Freeemal Emil és Gmal Emil.Melyik is lenne az igazi huszár? Tehát a jó öreg és hűségben ( tahát boldogságban megőszült macskoszunk aki soha félre nem lépett az erdő cseppet sem...
  11. macskosz

    A nap vicce

    Mire gondoltok??????? Hát a godozónőt (természetesen..)
  12. macskosz

    A nap vicce

    Kérelem az alkotmány-ban rögzíttett email szabadságom életfogytigtartó felfüggesztésére és az alkotmányozó cukrosgyűlési tagságom 250év-re történő szüneteltetésére.Avagy a szeretve tisztelt( 30 ) éve háziorvosom miér hullatja ősz fürtjeit a várva várt viszontlátásom gondolatára is...
  13. macskosz

    A nap vicce

    Gratulálok! Kata az időjárás kő-hoz!Ott minden megvan.Egy daraig horror-ként éltem át,de most már értem,hogy az adófizetők pénzének legtakarékossab és legpontossab prognózist adó megoldásával találkoztam álltalad. Mi történt az erdőben? Kíváncsiaknak szóló történt következik figyelem ( + 18...
  14. macskosz

    A nap vicce

    Tiszteletem! Gratulálok!Misimaci A Vilmosok ( Shekaspear,Tell és a körte ( nem villany ) tisztelegvén Edison-úrnak)magasságába emelte az esztétikának vakok és gyengénlátók-tól sajnos érdemtelenül elzáratott élményét.A feldolgozás szerteágazó mint a neuronhálózat Azért a csigáknál...
  15. macskosz

    Microsoft Power Point

    Tisztelet Misi! Köszönöm szépen nagyon jó. Közben(kínomban)rábukkantam egy kiss progira a M.P.Classic 321-e.Egyből kezeli minden jó rajta. Még egyszer köszönöm és a továbbikaban mindenben állok rendelkezésedre. Tisztelettel! jani .
  16. macskosz

    Microsoft Power Point

    Segítség kéréseÍ Müholdról letöltött -s0-n0.ts seket nem tudom lejátszani. Egyszer volt egy lejátszóm ,de a cléner kiirtotta. H atudna valaki segíteni! Igen megköszönném! Tisztelettel!jani.
  17. macskosz

    Ünnepeljünk!

    Boldog életet Kívánok!Minden látogatónak és az oldal létrehozójának. Tisztelettel! jani.
  18. macskosz

    Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

    Hali! A 40 c-fokon azért úgy jön össze,hogy a méz nagyon jó hőtároló.Direkt hő közlés nélkül ( már mint ha csak a levegő járja és nincs szúró napon ) a pár órás 40 c-fok mellet soha nem koncentrálódik benne a hő , hiszen éjszaka meg tartósan 20-c-fok van.Tehát 20 c-fokról indít a pár órás...
  19. macskosz

    Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

    Hali! Nagyon tetszik ez az édes téma a mézről komtra répacukorról. A méhek emésztőrendszerén az enzimatikus reakciók során az öt molekulás monoszacharid átlakul a poláros fényt jobbra forgató monoszachariddá.Teljesen más felszivódást eredményezve.Nem kerül be a májba.Már a nyálkahártyából kezd...
  20. macskosz

    APIDRA

    Sziasztok! Apidra (10-5-7 e. ) és Lantus ( 26.e.reggel)használok 4.éve. A Hb1ac 5.4 és 6.5 között.Ha sok ch.(lakodalom)12.0 volt.7e.apidra 19.00 kor és nem ettem semmit.6.00-kor 6.0 lett. Nem tudok összehasonlítani mással ,mert még nem kaptam más inzulint a Tisztelt kezelőorvosomtól...
  21. macskosz

    Ünnepeljünk!

    Isten éltessen.jó egészségben.szeretteiddel sokáig! Tisztelettel ! jános.
  22. macskosz

    Ünnepeljünk!

    Boldog Újévet és jó egészséget,jó kedvet kínánok! Tisztelettel!jani:hurra:
  23. macskosz

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Üdvözletem! ( 10.12-én kaptam meg a védő oltásokat) Amit lehet,kullancs már10-éve,tüdőgy.influenza-mindkettő a Tisztelt háziorvosom megtette.Az is igaz,hogy nem is ajáln és nem is beszél le.Szövődmény csak kiütés volt (kontra ftorokort)lassan múlik,de nem viszket.A Tisztelt csinos és kedves...
  24. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Szia Borka! Egészségetekre!Bugac-on 100-napig nem esett az eső,de most kettő hete megjött.Lett is annyi nagy őzláb,hogy a szomszédok is megörültek. Más témában szeretnék valakitől segítséget kérni.Az internetes munka(dolgozzon otthon) ügyben.Kettő hónapja mindenféle(ál) ajánlattot is...
  25. macskosz

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Gratulálok a fórum résztvevőinek. Feri potter-nek itt nem jött össze az üzlet. Sem hatásmechnizmus,sem tud.vizsgálat,sem klinikai tesz,semm-mi.Én a bolondgomba toxint említettem számára.Úgy látom ezt sem szereti mint a nyilvánosságot illetve vállani a fizimiskáját.Lehettetek volna sokkal...
  26. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Kedves Borka! Köszönöm,hogy erre az oldalra felhítad a figyelmemet.Szóval azért "Pannon egyetem!" Még ilyet sem találtam mint pld.fodros pappsapka g. A didaktika és a teszt csodálatos.Ezt nem lehet fülölmúlni (én ). Köszönöm! Már sok szakdolgozatot láttam a témában,de ilyen egyszerűen...
  27. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Szia Pumpás! A szegfűgombád nem az.De nem is mérgező=óriás tölcsr g.l.Mindig magános csak ősszel.20-cm től.Szedtem már 50 dg.is Viaszf-ill szürke.Finom.Lem.: tönkre lefutóak.Kalap sík val.tölcs. A szegfüg-.apó.kalap mx.6cm.csoportos)mindig barna!Ha fehér viszfeér tölcsér és ++mé. Kalap.:Mint...
  28. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Kucsmag-.Ízletes,Cseh,Fattyú kug.finom ehető.Tönk : egy üregű ( hosszában vágva belül sima és fehér.Kalap=kucsma( lhet több kissebb üreg.Szín barnás nins feketés árnyalat. Szentgyör (Pali!)-g-nek is mondják.Márc.-jun.,terem.Sok vízet szeret,kert,patak m.agyagos. Pappsakag-.!!! Homiki és redős...
  29. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Óriási témát találtunk ! Vígh Katatát kérném fel ,hogy talán vezetne egy fórumot egy éven keresztül ahol mindenki fényképeket is küldhetne.Mert ,pumpásnak gratulálok!Viszont a tapasztalat 3-d és szines valamint érdemes egy cm-t a gomba mellé tenni. A kucsmagombák-ról.Az alföldön szetgyörgy...
  30. macskosz

    Kertbarátok, állatbarátok

    Figyelem itt a gombaszezon! Ha nem vagy gombaismerő,akkor a vadontermett termőtestes gombákat javaslom fogyasztás előtt gombaszakértő-hőz elvinni és megkérni,hogy vizsgálja meg.Én térítésmentesen ,minden darabot bevizsgálok .Jönnek is a szomszédok.Csak ne éjszaka... A termőtestes gombák 2%...
Oldal tetejére