Legutóbbi tartalom: zsuzsa

  1. zsuzsa

    Vércukormérők

    ide is beírom hátha valakit érdekel, accu chek csíkom van 4 doboz féláron két doboz október végi, kettő januári lejárattal.
  2. zsuzsa

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    nehezen találtunk óvodát,a környékünkön nem vállalták a méréseket sem ezért 15 km re lévő városba kellett hordanom óvodába ott nagyon aranyosan fogadták, de kitétel volt hogy a közelben legyek, helyben kellett elhelyezkednem ami nagy mázlimra sikerült is, és át tudtam járni az oviba délben...
  3. zsuzsa

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    szia Cipócska! Zsuzsa vagyok, régi aktív fórumozó vagyok, mióta megszületett babám aki most 1 éves kicsit eltűntem. Nagyfiam aki most 8 éves 2 éves kora óta diabos. Amikor kicsi volt nem igazán bírta enni a péksütiket, legalábbis egészet nem fél perec fél kifli jöhetett volna de úgy már nem...
  4. zsuzsa

    mindenkinek

    sziasztok, van accu chek tesztcsíkom 4 dobozzal eladó féláron kettő október 24 én kettő 2013 januárban jár le, érdekelne e valakit
  5. zsuzsa

    Cukorbeteg gyermek

    Umbra mi az esti meleg italt amíg szükség volt rá, kisebb volt, szójatejjel oldottuk meg. Nekünk tej helyett nagyon bevállt, jó hatású a cukorra, úgy értem hogy nem dobja meg, és aztán hypozik hajnalban mint ahogy azt tejtől tenné, a kicsinek aki most tíz hónapos neki is azt adok a reggelihez...
  6. zsuzsa

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Van egy barátnőm akinek a kisfiáról lekerült a pumpa, és a megmaradt eszközöket szívesen felkínálná, ha van rá érdeklődő. Accuchek Spirit pumpához van 75 db patron, 20 db tenderlink 60cm,17 mm, 24 db 60cm,13 mm szerelék, és Diamesco Comfort, kompatibilis inf. 38 db 30 cm 17mm.
  7. zsuzsa

    Insulinpumpa

    Én úgy tudom hogy már nem kell egy évet várni, rögtön lehet pumpás kezelést választani, ha erre a kezelőorvos is áldását adja. Mi 5 évvel ezelőtt egy évet vártunk rá. /Hűha 5 éve cukros/ szóval egy évig éltünk pennel és nagyon rossz év volt, ingadozó rossz cukrokkal, de nem is tudtunk még akkor...
  8. zsuzsa

    Babázhatok

    Most látogattam újra a fórumra, és örömmel láttam mennyien gondoltatok ránk, nagyon szépen köszönjük mindenkinek a gratulációkat, és jókívánságokat.
  9. zsuzsa

    Cukorbeteg gyermek

    köszönjük szépen már próbálunk jobban lenni, de nehezen megy. Elkaptuk mi is, tegnap szegény éppen erőre kapó Tibikénk próbállta apját anyját segíteni, olyan édes volt, anyuci mit hozzak teát, takarót? Smektát kaptam, és amennyire nem szeretik a gyerekek, annyira hatásos volt nekem. A folyadékra...
  10. zsuzsa

    Cukorbeteg gyermek

    Mi tegnap jöhettünk haza a Heim Paliból, múlt hét vasárnap óta ki be járkálltunk. Vasárnap bekerültünk nagyon magas csillapíthatatlan lázzal, nagyon rossz állapotban, számomra aggasztó volt, ünnepek révén bevittük az ügyeletre, ott is fogtak, kapott infúziót, szerdára rendeződött, nagyon gyenge...
  11. zsuzsa

    Insulinpumpa

    szerintem, és mindíg is ehhez tartottuk magunkat, mindíg is számított, soha nem kalózkodtunk, inkább nem vettünk accu cheket, mert tudtuk hogy saját csíkkal nem bírjuk, másikkal meg nem használjuk, ezért mi a méryt használjuk támogatott tesztcsíkkal. Ez mindenkinek maga döntése, de nekünk így...
  12. zsuzsa

    mindenkinek

    Valami ilyesmi fogalmazódott meg bennem is mint ahogy Kata tette. Én amúgy is olyan vagyok hogy nem szeretek konfrontálódni, és igyekszem úgy csinállni a dolgokat hogy az mindenkinek jó legyen. Persze attól függetlenűl nem mindegy hogy mit hogyan tálalnak, és azt hogyan közlik, engem inkább az...
  13. zsuzsa

    Babázhatok

    másképp nem is dönthettél volna. ha maradsz akkor sem tehettek volna ki, de meg tudják keseríteni az életedet, és miért idegeskednél feleslegesen, legjobb dolgod van otthon pihensz azt csinálod és annyit amennyit kedved van. én az első fiammal állva el tudtam volna aludni az elején, most is...
  14. zsuzsa

    Babázhatok

    Jól tetted, ki nem rúghatnak, ha kötözködnek végig maradsz táppénzen, és bizony ők fognak tartani 2-3 évig, mást nem tehetnek, ezt le kell nyelniük akármi is volt veled a céljuk. Te csak pihenj kúráld magad, és ne törödj semmivel.
  15. zsuzsa

    Babázhatok

    bogesz nagyon jó hír, drukkolok nektek, ne aggodj semmin, minden rendben lesz, én az elején nagyon beteg voltam, majd meg fulladtam úgy köhögtem, és nagyon féltettem akkor még csak pontocskámat, hogy rá ez milyen hatással van, de azóta is jól van most így 27 hetesen majd kirúgja az oldalam egész...
Oldal tetejére