Babázhatok

Dudus

Új tag
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy van-e most is OEP támogatással több tesztcsík, mint 3/hó, ha valaki kismama?
Régen volt ilyen...

Dudus
 

Dudus

Új tag
Szia Bogesz/

Nekem szombaton volt rosszabb, 8-10 közötti, csak az időjárásra tudtam gondolni, vagy a szerdai nagyon durva hipozásom ütött vissza:o

Dudus
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Jó, hogy így a 7. hónapban ez is kiderül a 2. gyereknél :) Én hiába panaszkodtam a gondozóban, h kevés a tesztcsík, nem említettek semmit....
Kíváncsi vagyok, hogy lesz ez és Bogesznek drukkolok, hogy sikerüljön, hátha most éppen nem olyan szigorúak. Tavaly még szigorú volt ez nagyon, minimálbér kellett meg ilyesmi... és akkor se mindig... szóval ez tök lutri. De meg kell próbálni, kár, hogy csak most tudtál erről! Sajnálom :(
 

mantanya

Aktív tag
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy van-e most is OEP támogatással több tesztcsík, mint 3/hó, ha valaki kismama?
Régen volt ilyen...

Dudus

Nekem is a diabdoki írt egy engedélyt, hogy terhesség ideje alatt napi 8-10x-i mérés miatt 4 dobozzal jár. Azért megjegyezte, hogy ezért Őt elővehetik és ellenőrizhetik.
 

zsuzsa

Új tag
bogesz nagyon jó hír, drukkolok nektek, ne aggodj semmin, minden rendben lesz, én az elején nagyon beteg voltam, majd meg fulladtam úgy köhögtem, és nagyon féltettem akkor még csak pontocskámat, hogy rá ez milyen hatással van, de azóta is jól van most így 27 hetesen majd kirúgja az oldalam egész nap. Szóval sok sikert, és jó cukikat.
 

bogesz

Új tag
most a céggel vagyok hadilábon,de remélem táppénz alatt nem rúghatnak ki!? megfáztam,szóltam hogy beteg vagyok,jött a helyemre egy másik nő,nekem meg azt mondták megbeszéljük a továbbiakat, erre kiirattam magam!
 

zsuzsa

Új tag
Jól tetted, ki nem rúghatnak, ha kötözködnek végig maradsz táppénzen, és bizony ők fognak tartani 2-3 évig, mást nem tehetnek, ezt le kell nyelniük akármi is volt veled a céljuk. Te csak pihenj kúráld magad, és ne törödj semmivel.
 

zsuzsa

Új tag
másképp nem is dönthettél volna. ha maradsz akkor sem tehettek volna ki, de meg tudják keseríteni az életedet, és miért idegeskednél feleslegesen, legjobb dolgod van otthon pihensz azt csinálod és annyit amennyit kedved van. én az első fiammal állva el tudtam volna aludni az elején, most is, csak már nem tehettem, mert folyamatos műszakban vagyok a nagy mellett. Még otthon maradni sem tudok, mert oviba hordani kell tanköteles korú, ráadásúl imádja, ha este felé hazakecmergünk indúl a főzéses műszak másnapra az oviba. Az alvás marad éjszakára, bár a természet nagyon edzésben tart e téren, mert nem tudok már jól aludni, úgy látszik készülünk a hajnali fennt létekre.
 

szandimon

Új tag
Sziasztok!
Tegnap megvolt az UH, a méretek a számított kornak megfelelőek :) Ami mégjobb, a méhlepény 0. fokban érett :) Az elsővel ilyenkor már 1. fok volt. (30. hét közepe)
A doki az áramlási UHnak annyira nem örült, így jövő héten ismétlés, de a baba sokat mozog, rugdos, és a méhlepény sem érett még, így nem ijedtem meg nagyon :)
 

bogesz

Új tag
másképp nem is dönthettél volna. ha maradsz akkor sem tehettek volna ki, de meg tudják keseríteni az életedet, és miért idegeskednél feleslegesen, legjobb dolgod van otthon pihensz azt csinálod és annyit amennyit kedved van. én az első fiammal állva el tudtam volna aludni az elején, most is, csak már nem tehettem, mert folyamatos műszakban vagyok a nagy mellett. Még otthon maradni sem tudok, mert oviba hordani kell tanköteles korú, ráadásúl imádja, ha este felé hazakecmergünk indúl a főzéses műszak másnapra az oviba. Az alvás marad éjszakára, bár a természet nagyon edzésben tart e téren, mert nem tudok már jól aludni, úgy látszik készülünk a hajnali fennt létekre.
azért félek,hogy megszivatnak valahogy!
 
Oldal tetejére